Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Paco...

Mi a véleményetek a Paco Rabanne 1 million parfümről? Nekem tetszik, de nagyon sok helyen olvastam, hogy utalják.

Figyelt kérdés
Nem az illata miatt kritizálták főleg, inkább a túlzott népszerűsége miatt. 2017-ben is még tényleg ennyire sokan használják?

2017. dec. 26. 11:20
 1/6 mikeXxX ***** válasza:
Ex barátnő használt nekem nem volt vele bajom de az is tény sokan használják .
2017. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Az exbarátnőd férfiparfümöt használt?

Szerintem nem gáz, ha csak keveset fúj valaki.

2017. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az volt vele mindig is a bajom, hogy olyanok is viselték, akikhez picit sem illett, és nem normál mennyiséget fújtak, hanem kb. locsolták magukra.

Mostanában jóval kevesebb pasin érzem, de tény, hogy az egyik legnépszerűbb parfüm.

Persze, ha tetszik, vedd meg, de ha egyedibbet akarsz, akkor nem ez a te illatod.

2017. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:
51%
2# Segítek van férfi és női is pont ezért írtam hogy barátnő ! Kellemes ünnepeket !
2017. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat! Főleg az érdekelne, hogy manapság is annyira elterjedt - e még, vagy ez a hullám már alábbhagyott? Már megvan a parfüm, de nem tervezek tömegtermek lenni. Másrészt ez eredeti, azert úgy sejtem, hogy akik locsoljak magukra es hordani sem tudják, nem feltétlenül az eredetit használják. Talán ilyen téren is van különbség.
2017. dec. 26. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
4: a nőit Lady Millionnak hívják...
2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!