Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mitől számít valaki...

Nektek mitől számít valaki vagánynak? Mik azok a külső vagy belső tulajdonságok amelyek alapján vagánynak neveztek valakit?

Figyelt kérdés

Sokan mondják rám hogy "vagány" vagyok, viszont egyre jobban kezdem ezt sértésnek venni, látva hogy kikre használják még ezt a jelzőt. (Legtöbbszőr a könnyűvérű lányokra mondják ezt az ismerőseim, ami viszont egyáltalán nem igaz rám)

Vagy már kezd annyira tággá válni ez a fogalom, hogy bárkire ráaggasztják?

17/L



2017. dec. 27. 20:46
 1/2 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem sértés, a vagány lehet a stílusod, személyiséged, hogy bátor vagy.

Vagy csak szimplán a megnyilvánulásod.

És hogy kemény vagy$

2017. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Számomra az a vagány, aki ki mer állni magáért és nem megy birka módra mások után.

De valóban tág kifejezés, amikor iskolás voltam, a gazdag lányok voltak a vagányak, akiknek megengedték már hogy sminkeljenek és akik hagyták hogy a feneküket megfogják az iskoladiszkóban. :D

Szerintem ez a fogalom környezetenként és életkoronként eltérő, van ahol engem is vagánynak tartanak de azt inkább azért mert másképp nézek ki mint a mai átlag, na ez nálam pl. még nem a vagány kategória, nekem az inkább belső tulajdonság, nem külső.

27xx

2017. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!