Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szebb?

Hogyan legyek szebb?

Figyelt kérdés
Mindenki szépnek tekint..állítólag olyan vagyok mint egy próbaba akin minden jól áll. Viszont magamnak nem tetszem... Vékony vagyok, mondhatni karcsú. Nem olyan magas, olyan 160 cm körüli. Kreol barna bőröm van és göndör hajam, ami olyasmi mint a szénakazal..sehogysem áll. Kicsi szemeim, nagy orrom... Pattanásaim a mikulásos korszakba előjönnek, a miteszereim azok ott jól vannak az orromon... Nem vagyok megelégedve magammal... Sehogysem tetszek..min változtassak?

2017. dec. 28. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a hajad nem tetszik göndören, akkor vasald. A pattanásaiddal menj el bőrgyógyászhoz, kezeltesd kozmetikussal, egyébként meg vékony réteg alapozóval is szépen el lehet fedni őket, nekem a BB krém vált be, engedi lélegezni a bőröm, a többitől csak jobban eltömődtek a pórusaim. Szempillaspirál, szépen szedett-kihúzott szemöldök is sokat dob az arcon. Ha az alakod nem tetszik, akkor pedig sportolj vagy ilyesmi.
2017. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en is ereztem igy. egy hetveget csak magamra szanatm, voltam masszazson, kozmrtikusnal, manikur, pedikur, es veguul egy magy levegovel fodrasznal is. ahol nagyon sokat vagattam le es kiegyenesitettem ilyen tartorsa. hidd el nekem ez segitett, ajanlom
2018. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!