Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes rendelni zselés...

Hol érdemes rendelni zselés műköröm építő szettet házi használatra, van itt olyan aki magának csinálja a körmét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy szakma, és évekig tanulják,de a szobafestést, és mást is...mégis van aki megoldja házilag...Úgyhogy ne a műkörömépítők savazzanak, hanem használható választ várnék..
2017. dec. 29. 07:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én a legtöbb dolgot aliexpressről szereztem be. Pl a led lámpámat 48W-os, minden megköt benne és kb 5000ft volt. A gél lakkokat is innen rendelem. A Venalisa és a Rosalind teljesen megbízható márka, szépen fednek és nem ráncosodnak, ezek MO-on is kaphatóak csak sokkal drágábban.( alin most kb 250-500ft/db) Az építő zseléim is alisak. Most a Saviland márkát használom, egyáltalán nem fáj mikor köttetem, a fény zselém is Savilandos az is teljesen jó! Ezeken kívül alisak még a reszelőim, a bőrfeltoló-kaparóm, a díszítő kövek, powderek, a sablonok, ecsetek. Fixálónak acetonmentes körömlakklemosót használok. Egyedül talán a prep és primer az amit a CN-ben vettem.

Tipp: aliról ne rendelj komplett készletet mert nagyon gagyik...+ Lina márkát kerüld! Nagyon allergén és lehetetlen vele dolgozni!

Remélem tudtam segíteni! :)

2018. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Az Alin nem voltam még, de tegnap regiztem a Wish re, szétnézek majd ott is azért.
2018. jan. 27. 11:52
 3/4 anonim válasza:
Nekem a wish nem jött be... a legtöbb csomagom több mint két hónap után jött meg+ drágább mint az ali és még posta ktg is van, még alin a legtöbb cucc free shippinges..
2018. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen? Van aki dicseri.Nagyin olcso ott nemely cucc az biztos,meg pk.el isMar jon a csomag lassan,penteken rendeltem...

Ezekkel az oldalakkal az a baj nem tudok angolul.Megnezem majd az alit is azert.

2018. jan. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!