Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz parfümutánzato...

Szerintetek gáz parfümutánzatot használni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Igen
2017. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

Ráadásul felesleges is, mert egy normálisabb utánzat is kerül simán 8-10 ezerbe, közben lehet, hogy az illata köszönő viszonyban sincs az eredetivel és nem is annyira tartós.


Ha nem tudod megengedni magadnak az eredetit, válassz másmilyet, alsóbb árkategóriában. Pl. a zarás parfümök nem drágák, de én nagyon szeretem az illatukat.

2017. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Nekem is van néhány utánzat parfümöm és használom is őket. Köszönő viszonyban sincs az eredetivel, más az illata és nem is olyan tartós, de én szeretem, nekem tetszik. Nem azért vettem meg, mert nincs pénzem az eredetire, de azzal akarok villogni, hogy én ilyen márkás parfümöt használok (ami egyébként hozzáértő számára szerintem egyértelmű, hogy csak utánzat), hanem szimplán azért mert tetszik az illata. Nem értem, hogy ez miért lenne más, mint egy akármilyen olcsóbb parfüm...
2017. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Sztem nem.Siman veszek, ha megtetszik. Kit erdekel mas velemenye, ha Neked tetszik hasznald, ha nem ne.
2017. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem, ez csak egy illat. Nem úgy, mint a ruháknál, ahol a designer logók lekoppintása látványos. De a high end ruhák designját is ugyanúgy 'másolják' a fast fashion üzletek is, csak logó nélkül, meg épp annyira, hogy még forgalomba hozhassák, aztán azon mégsem akadunk ki :)

Akkor gáz, ha azt állítod, hogy az eredetit használod.

2017. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem se, csak kiváncsi voltam a véleményekre. Én úgy gondolom, felesleges boltba, sétáláshoz a drága parfümöt elhasználni. Vannak nagyon jó utánzatok is, mint például Chatler-Plaza Hipnotic, Luxure-Tender Night, Luxure-Olivia...
2017. dec. 31. 15:20
 7/15 A kérdező kommentje:
*sem*
2017. dec. 31. 15:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ez nem olyan, mint egy ruha, amin ott virít a gagyi (f)elirat, hogy Luis Vuitton meg Channel, itt csak az illat érződik. Én egy Bvlgari utánzatot használok, olcsó volt, nagyon jó és tartós az illata.
2017. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A zarasok közt pont h egy csomó utánzat
2017. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi a neve a Bvlgari utánzatnak? Csak kiváncsiságból kérdezem :-)
2017. dec. 31. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!