Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a piercingek? Nagyon megnéznek az utcán ha csináltatok?

Figyelt kérdés
Gondolok septum orr piercingre,smiley pc-re és snake bites pc-re.

2018. jan. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pici, diszkrét septum piercingem van, sose bámulnak meg.

Ínyfékem is volt, de nem ajánlom, a fogzománcot nagyon csúnyán bántja és könnyen kiszakad. Illetve nagyon hajlamos a gyulladásra is.

A snakebite elég divatjamúlt, ami oké, ha neked tetszik, csináltass, de a hegek nagyon csúnyák maradnak utána.

2018. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már ékszer a szemöldökömben, volt labret piercingem. A füleimben még mindig ott vannak a vasak, fültágítóval. Senki sem bámult, most sem bámul. ;) Az emberek elvannak a maguk világában, kisebb gondjuk is nagyobb annál hogy kinek milyen piercingje van.

Max akkor néznének igazán meg, ha a fejedből kiállna egy vasvilla négy tüskéje, de ilyesféle testmódosítást nem kívánok senkinek. :D

2018. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat😊

Snake bites pc csak néha atfut az agyamon..de nem hiszem hogy fogok csinaltatni a hegek miatt:)

2018. jan. 2. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, nyugodtan csináltass, ha mégis meggondolod magad! Nem lesz olyan csúnya heg, mint a cheek után. Az enyém is nyomtalanul eltűnt sajnos. (#2 voltam.)
2018. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!