Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem a régi a mellem a szoptatá...

Nem a régi a mellem a szoptatástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
8hónnapja szültem adig szép cicim volt.(80-as)6.5hónapig szoptatam a kisfiam és a cicim verte a 90-95 nagyságot.most hogy abba maradt a szopi és nincs tejem csunyák lettek a melleim 75-80körüli de nagyon csikosak és rettenetesen lognak mit tehetek hogy megint szép legyen?a pocim is csikos lett,és nem igyazán lett a régi.
2007. nov. 27. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatást nem szabad hirtelen abbahagyni, mert a kötőszövetek csak lassan tudnak visszahúzódni. Sajnos utólag a bőr csíkjaival nem lehet mit csinálni. 8 hónap még olyan kevés idő, adj még legalább egy fél évet! Keveseknek adatik meg, hogy nem is látszik, hogy szültek és szoptattak! Örülj, hogy van egy egészséges fiad!
2007. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nem csak a bőr regenerálódik sokaknál nehezen, hanem a mirigyállomány is sorvad a szoptatás befejeztével.

Mellizom erősítő gyakorlatok tudják "emelni" a mellet.

Az AVON mellkréme (vagy más speciálisan erre fejlesztett) pedig javítja a mell bőrének tónusát, hallványítja a csíkoka, fokoza a vérkeringést.

Ha nagyon nem boldogulsz vele és nagyon zavar, akkor nincs más mint a korrekciós műtét.

Én nem hiszek, egyes szalonokban ajánlgatott mellnövelő, mellemelő, mellszépítő kezeléseknek. Szerintem ők sem tudnak többet, mint ha te tornáztatod, kenegeted otthon, fele annyiért. :))

2007. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nagyon tudom ajánlani a Vichy bőrfeszesítő termékeket,gyógyszertárban,drogériában kaphatsz.

Én is veled egy cipőben jártam de a krém sokat segített.

2008. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én valahol halottam hogy a terheséégi csíkokat a kozmetikában eltüntetik. van egy ilyen kezelés. járj utánna. a melleidet feszesítsd krémekkel edzéssel.azt em garantálom hogy olyan lesz mint régen de javíthatsz a mostanin.:)
2009. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!