Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen öltözködési, sminkelési...

Milyen öltözködési, sminkelési illetve haj viseleti tippeket ismertek, hogy felnőttesebb, nőiesebb legyen valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Biztos számtalan kérdés esett már a témában, hogyan nézzek ki idősebbnek? A problémám az, hogy nemsokára 20 éves leszek, és elég gyakran néznek még 15-16 évesnek. Alapvetően nem tartom (tartottam) ezt problémának, hogy fiatalabbnak néznek (10 év múlva jól jön még). Viszont kezdem ezt érezni, hogy emiatt nem vesznek és nem fognak komolyan venni, illetve a kapcsolatomra/szerelmi életemre is kihatással lehet a későbbiekben. Nem vagyok túl magas viszonylag átlagos alkattal( úgy nagyjából 165 centi és 50 kiló körül) és nem épp nagy mellekkel megáldva (ami szintén nem zavar és tényleg sok esetben kényelmes), de azért nő révén én is szeretném kihangsúlyozni azt ami van. Száműztem az összes össze vissza feliratos mintás pólót a ruhatáramból, inkább egyszerűbb kifinomultabb ruhákat választok, sminkelni nagyon minimálisat szoktam ( szemöldök, szempilla) a hajammal meg leginkább semmit nem csinálok, csak kiengedem. Min változtassak, hogy legalább annyinak nézzek ki ahány éves vagyok? (Még annyi, hogy nem szeretnék egy kiló sminket magamra. )

Köszönöm hogy végig olvastad és ha válaszolsz azt még jobban :)



2018. jan. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiengedett haj is fiatalít. Konty vagy más feltűzés komolyabb.
2018. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Szia :) ugyan ebben a helyzetben vagyok. En is 19 vagyok, de 15nek neznek a hetkoznapokon, pedig en viszonylag fiatal korom ota oltozkodom elegansan. Nekem a kedvenc ruhadarabjaim az ingek. Ezek csinosak es felnottebb kinezetet kolcsonoznek, neked is ajanlani tudom. A spprtcipoket szerintem utcai (ertsd:nem melegitohoz, edzeshez) oltozkodesben hanyagold, hordj helyette csizmakat, jobb idoben balerinakat, sarukat. Hetkoznapokra en sem viszem tulzasba a sminket, szempillaspiral es vagy egy viszafogott, naturabb barnas sminket keszitek, vagy tust hasznalok. Egy vekony tusvonal nem sok smink a hetkoznapokra sem es a fekete szin miatt szinten egy kicsit idosebbnek tunhetsz. Ez nekem is bevallt, ha tust hasznalok, akar 17nek is megtippelnek :D ez nalam nagy szo 👍 nem tudom, neked milyen hosszu a hajad, de amiota levagattakulcscsontig erore, szinten komolyabb a kinezetem, sokat dobott a megjelenesemen, mar kevesbe van kislanyos fejem :D a hosszu haj szerintem fiatalit az ilyen nagyon babaarcu lanyokon, mint amilyenek mi is vagyunk ;)ezen kivul a hajamat mindig vasalom, a fazon miatt ha hullamosan hagyom, oroszlannak nezek ki :D hirtelen ennyi minden jutott eszembe, amik nekem bevalltak, remelem tudtam segiteni :) es igazad van, 10 ev mulva mi fogunk jol jarni ;) (csak gyozzuk kivarni 😅)
2018. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha visszamehetnék, hagynám az öregítést a fenébe és úgy öltöznék ahogy tetszik, úgy hordanám a hajam, ahogy akarom.


Fontosabb pillanatokban semmi hátrányom nem volt belőle, mert pl: ha megjelentem egy állásinterjún, akkor hiába néztem ki 21 évesen 14-nek, a helyzetből adódóan nem hihették, hogy olyan fiatal vagyok, ugyanakkor a kinézetem valahogy megvédett attól, hogy meg merjék kérdezni: "és mikor tervez gyereket?". Az évfolyamtársaim mind megkapták a kérdést a legnagyobb multinál is, hiába törvénytelen.


Párkapcsolatban se okozott gondot, csoporttársam lett a férjem végül.


Nem tart olyan sokáig a babaarc, mint hiszitek. Egy-két gyerek és pl. annyi. Terhesség előtt közvetlenül még elkérték a személyim, utána már többé nem, pedig nem hagytam el magam. 31 évesen szültem.

Illetve mindig van másik babyface a munkalyen is, aki frissen került oda, fiatalabb is, így rajta ámulnak a kollégák és te már a korodnál vagy.

2018. jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Felül fekete szemhéjkontúr, rúzs vagy szájfény!

Összefogott haj, elegáns, kifinomult, nőies ruhák!

2018. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!