Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy helyre hozhass...

Mit tegyek hogy helyre hozhassam? Gyanta segít?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elegem lett belőle, hogy a hasam körül van egy pici szorzet. Persze ez nem látszott (mielott valaki mamutnak lepzelne) csak akkor ha figyeltem vagy ha viz erte de akkor sem nagyon, de engem zavart. Tehát elkezdtem borotválni, most pedig nagyon csúnya. Inkabb latszana az a par szorzet,mint hogy ez a latvanyt lassam. Ha valaki próbálta már a gyantát azt kérem írja meg hogy használ e, vagy más terméket ami beváll.

2018. jan. 6. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyanta, az epilláror és a szőrtelenítőkrém gyengítik a szőrt.
2018. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A krém ugyanolyan, mint a borotva. Csak a bör felszinén "vágja" le a szört, tehát azt ne használd. Gyantáztasd, vagy szökitsd ki és kész. Nekem is vannak szörök a hasamon, én szökitem.
2018. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!