Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen otthoni...

Szerintetek milyen otthoni arc/orr formázó jó ill. láttam neten ilyen tornákat és masszírozást ezek hatásosak? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az orrom kb. egyenes egy icipicit púpos az orrnyereg csont viszont egy kicsit nagy és nagyon kiugró, az állam nagyon hátul van és így oldalról nézve félkör alakú az arcom: a homlokom és az állam hátul vannak a felső ajak már előrébb és az orrom teljesen előre ugrik.

[link] Valami ilyesmit szeretnék, tudom ez műtét nélkül lehetetlen de azért ha lennének otthoni megoldások amik egy kicsit tudnak segíteni (kisebb, ívesebb orr, erősebb áll, csontosabb arc) akkor azokat szivesen meghalgatnám.


2018. jan. 7. 12:14
 1/1 anonim válasza:

Sajnos szerintem ez gyakorlatilag teljesen kizárt. Gondolj bele, ha lehetne ilyet (kis mértékben is akár), akkor a plasztikai sebészek már éhen haltak volna:D

Ha örökölsz valamit, azon nem lehetséges ily módon változtatni.

2018. jan. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!