Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami módszer a női...

Van valami módszer a női "bajusz" eltűntetésére? Ha igen mi? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Le borotválni nem szeretném, mert állítólag akkor megerősödik. Van valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?

16L



2018. jan. 8. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem erősödik, csak a mostani kopott része helyett is az eredeti vastagsága lesz. Van bajusz gyanta. Ha csak nem vastag fekete szőrről van szó, a borotva is működik.
2018. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyantázom kb 3 hetente, ilyen kész, arcra való gyanta csíkkal. Nem kellemes, de kibírható.
2018. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg borotválom. Nem vettem észre hogy erősödne.
2018. jan. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En epilalom a teljes arcom. Het 2-szer,mert kino es undorito! 12 evig szedtem sajnos foggatlot es ezt (is) okozta. Egy eletre megbantam,h szedtem. Akkor minden szep volt,amig szedtem.

N

2018. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
NE, ismétlem NE!!! borotváld. Nem lehet tudni, hogy nálad milyen hatása lenne, attól tényleg meg tudnak erősödni a szőrszálak, és az arcod is kipattoghat. A gyantazas nekem speciel fáj és utána sokáig piros is. Viszont lehet kapni arcra és bikinivonalra való szőrtelenítő krémet. Felviszed a bajuszra, vársz vele 5-6 percet, a mellékelt gumicsík segítségével lehúzod. Utána arcot mosol, illetve én bepantennel szoktam bekenni, néhány perc múlva már nem is piros. 2-3 hétig semmi dolgod nincs vele.
2018. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítő krém és a borotva pontosan ugyanaz a mechanizmus a szőrnek. Ha szőrtelenítő krémezel, le is borotválhatod, tökmindegy. De ha ezt nem hiszed el, kérdezz meg egy profi kozmetikust.

Gyantázhatsz, vagy ha nem olyan erős, akkor hidrogénperoxid, vagy szőkítőpor.

2018. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!