Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell az elektromos...

Hogyan kell az elektromos borotvát és a szőrnyírót használni, és használhatók-e intim területen?

Figyelt kérdés

Az epilátoromhoz van elektromos borotva és szőrnyíró fej is.

Tegnap kipróbáltam. A lábamon próbáltam először. A borotva semmit sem csinált. Utána a nyíróval a szeméremdombon lenyírtam a szőrt (nem volt hosszú, egy hetes) a maradékot a borotvával. Ott mintha csinált volna valamit. De a nyírás előtt semmi. A borotvát csak teljesen rövid, egy-két napos borostaszerű szőrre lehet használni??? A nyíróval nem boldogultam kényesebb részen. A szeméremdomb és a lábam közötti hajlatban húzta a szőrt, nem vágta, bele-bele akadt, de nem tudom, mi. Beljebb már nem is mertem vele menni. Csak én vagyok ilyen béna?? Mert olvastam itt sokszor tanácsként, hogy ilyenekkel szőrtelenítsenek, férfiak is nők is, intim helyen. De nekem nem megy.

Egyébként tök jó lenne, mert utána egyáltalán nem irritált a bőr, mint hagyományos borotválásnál.

Most akkor melyiket, milyen hosszúságú szőrre kéne használni és hogyan?


2018. jan. 10. 10:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!