Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy ez ide jön-e,...

Nem tudom, hogy ez ide jön-e, de szerintetek az otthon használható hideg gyanta mennyire fáj? Fájdalmasabb mint a meleg gyanta amit a kozmetikus csinál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én marhaságnak tartom ezt a mostani szőrteleítési divatot,és nem is egészséges. De amit a gyantáról tudok,az az,hogy hidegen sehova nem lehet tenni. Ha szőrteleníteni akarsz vele,akkor felkell melegítened.
2010. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uh, az első válaszoló leragadt valahol a 18. szd-ban... :)


Kb ugyanolyan fájdalmas mint a meleg gyanta, nincs különbség.


Szerintem inkább ruházz be egy x-epil gyantázó készülékre, abba csak patront kell venned. Gyors, egyszerű, és az tuti leszed mindent, nekem a hideggyanta nem jött be.

Sokkal olcsóbb mint a kozmetikus, egy patron 5-600 ft, és kb 3 alkalomra elég (3x2 teljes láb)

2010. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

És ha szőrtelenítőkrémet használok az meddig fogja leszedni a szőrt a lábamról? Úgy értem pár év múlva is ugyan olyan lesz a hatása?

Bevallom őszintén, hogy a gyantázástól kicsit félek..:S

2010. jún. 4. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

a szőrtelenítő szerintem nem ritkítja, így életed végéig fizetheted. (amúgy sem olyan tartós)

a gyantázáson egyszer kell túlesni, amikor még nagyon sűrű, utána csak jobb lesz! nem gyantáztatom olyan sűrűn, van h néha epilátorral szedem le, ha nincs időm kozmetikushoz menni, de én is fontolgatom a gyantázó szett vételét. csak kényelmesebb és jobban tűröm, ha más szekíroz :D akkor nem sipákolok annyit, tudom, hogy 5 perc és végez :D szóval szerintem nem kell tartani tőle, elsőre valóban nem olyan jó, de utána már nem fáj annyira. nekem már van, ahol nem is kell, annyira kiszedte.

2010. jún. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah és hideggyantát én is kipróbáltam, de nekem nem szedte ki a szőrt, és csak beleragadt...... szóval soha többet. (persze lehet, hogy én bénáztam el)
2010. jún. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem se szedte le a szőrt... :S mondjuk a meleg sem, csak 1-2 szálat, pedig jól csináltam :D
2010. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!