Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire érzitek...

Lányok ti mennyire érzitek "szépnek" magatokat ott lent? És mit tesztek, hogy ápoltak legyetek?

Figyelt kérdés
Van aki nem tetszik magának azon a tájékon? :D És ha igen, akkor ez mennyire zavar pl. a szexnél?
2018. jan. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Én már elfogadtam, hogy salátás vagyok. Egyik barátomnak sem okozott problémát, hogy olyan, amilyen, inkább szerették.

Ápoltságért naponta fürdök, használok intim törlőkendőt és havonta gyantáztatok.

2018. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esztétikailag nem vagyok oda a nemi szervekért, egyik nemnél sem. Inkább a mell és számos más testrész jön be, de saját magamon kevés dolog tetszik (nem is vagyok szép, az tény). Ez semmi problémát nem okoz nekem, a páromnak pedig fura módon tetszem annyira, amennyire kell :D


Ápolás? Fürdök. A szőrzet jelentős csökkentésében pedig a párom segít, sokkal szórakoztatóbb úgy, mint magamnak, no meg nem is férek magamhoz könnyen.

2018. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:

Ezen még sosem gondolkodtam. Vannak testrészek, amikhez nem társítok szépséget vagy csúnyaságot, ilyen a könyök, köldök, nemi szerv...vannak és funkcionálnak, tehát elégedett vagyok velük :D

Ápoltságért hetente szőrtelenítek és rendesen tisztálkodom.

2018. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Egyik oldalt egy nagyon icipicit kilóg, az nem tetszik, de ettől nem hiszem, hogy csúnya lenne, azt hiszem tetszik. Mindennap borotválkozom, nem használok intim mosakodót, én nem hiszek benne, hogy olyan jót tenne.
2018. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem rólam mintázták az anatómia könyveket... De mivel tudom, hogy a nők 99%-a nem tökéletes "odalent", így nem zavar. Ha zavarna, akkor sem tudnék mit csinálni vele. Az ápoltsággal nincs gond, rendesen mosakodom és 3-4 naponta borotválok mindenhol. Még nem szexeltem, de azt szeretném, hogy a leendő párom elsősorban a személyiségemért szeressen. Ha ez megvan, akkor nem hiszem, hogy ha szexre kerül a sor felöltözik és hazamegy, ha meglát odalent.
2018. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. jan. 15. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem magamat ott,salátás vagyok sajnos (nem attól mert rongyosra.....) emiatt szégyenlős vagyok és ez a szexben is bezavar :(
2018. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok teljesen magammal lent :D Nem salátás, nem lóg ki semmi, szépen zár vagy hogy mondjam :D

Emiatt nincsen a szexnél se bajom.

2018. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!