Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérhetnék öszinte véleményt?

Kérhetnék öszinte véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Véleményt kérnék.

170 cm 70 kg 25 éves.

köszönöm

[link]



2018. jan. 15. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Helló ,formáld magad alsó részre és mínusz kg tavaszra ekkor tuti leszel .
2018. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csinos vagy, csak rossz a fehérnemű választás. Olyan alsót keress, aminek vastagabb a gumi része és nem ilyen szoros, mert ez nagyon bevág, ruhán keresztül is tuti át üt.

Persze egy kis alak formálás nem árthat.

25N

2018. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nincs akkora katasztrófa... :) Viszont a bugyingó választás tényleg rossz. Az alakod olyan átlagos...
2018. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
nincs semmi baj veled, ffiszemmel nézve! Átlagosan Csinos vagy
2018. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
30 kg val vagyok könyebb mint tavaly ilyenkor. De ugye ahogy mentek le akilok nött az elvárásom ismagammal szembe, mindnképp szeretnék még egy 5 kgt, de muszály tudnom(mert én már nem láttom magam jonak semmiképp) hogy ki mit gonodl. Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 15. 16:13
 6/16 anonim válasza:
65%
Szerintem jól nézel ki. Nem vagy kövér, de lehetnél izmosabb. Nem tudom milyen fogyókúrán vagy, szerintem elég lenne többet eddzeni és odafigyelni az étrendre, de koplalnod nem kell.
2018. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
nekem igy tetszel, ha fogysz még, akkor túl sovány leszel. Szerintem! Vigyázz át ne ess a ló tulso oldalára, vagyis vagyis nagyon lefogyj
2018. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
szoli helyett inkàbb kondi bérletre költs
2018. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van kondi bérletem is :) Nem magátol ment le 30 kg. De azért köszönöm az energiádat :)
2018. jan. 15. 17:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy nagyon szép eredmény amit eddig elértél! Nagyon kitartó lehetsz, szóval csak így tovább :) szerintem ha még mondjuk két hónapon keresztül heti minimum 3-4 alkalommal kocogsz fél- vagy egy órát akkor az már tökéletes! Illetve kis tipp a lábakra, mert nekem is hasonló volt a "kiinduló formám", ha magassarkúban jársz az sokat tud formálni rajta. Nem tűsarkúra gondolok itt és kínzóeszközökre, én egy magassarkú bakancsot vettem még másfél évvel ezelőtt és folyamatosan azt viseltem a téli szezonban. Eleinte még ha sokáig viseltem egyhuzamban izomlázam is volt másnap a belső combomban. Illetve a nőies járásmódot is kimaxolhatod vele.

És nem akarom sokadjára a fehérneműt felhozni, de tényleg nem a legjobb választás...

2018. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!