Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni tul vekony...

Mit lehet tenni tul vekony boka ellen?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok, tok formas mindenem kiveve a bolam de az nagyon idegesito, nemtalalok tokeletes farmert sem mivel ami jo a hatsomra a labamon ugy nez ki mint egy 80as evekbeli trapez nadragban
2018. jan. 15. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
sajnos a kérdésre nem tudom a választ, de ffiként annyit mondanék biztatásképp, hogy a vékony boka nagyon szexis. Engem pld kimondottan taszit ha egy nőnek vastag a bokája
2018. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de nekem olyan szinten hogy nagyon apro kezeim vannak es mindenki cukkolt is vele es aterem konkretan a labam :D
2018. jan. 15. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hordjál hétnyolcados nadrágot, abból kivillan a bokád és a fiúknak is tetszeni fog. Az adottságaidon nem tudsz változtatni, meg kell találnod a módját, hogy előnyt kovácsolj belőlük.
2018. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fuss, eddz es izmosabb lesz a bokadnal levo resz
2018. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Edzek, regen futottam is, de viszont hiaba gyurnek vadlira is semmi valtozas :D olyan mintha egy gyerek laba volna ja igen es 35os lab meret :/
2018. jan. 16. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég vékony, semmit nem tudok vele csinálni, ha híztam, ha izmosodtam, bokámra egyik sem ment :D Nekem anya szokta beszűkíteni az újonnan vásárolt nadrágjaimat, hogy ne álljanak el teljesen, de legközelebb már magamnak csinálom, mert múltkor megmutatta hogy kell :D
2018. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem probléma, mi fiúk imádjuk a vékony szexi bokákat. :)


A nadrágnál pedig válassz olyat, ami csinos a popsidon, combodon, lejjebb pedig simán be lehet szűkíteni, akár te is meg tudod csinálni, még varrógép nélkül is kézzel.


Én is azokat a farmereket szeretem, ami a bokámra is ráfeszül, és nekem is elég vékony a bokám fiúként. Ugyanígy elállnak, ráncolódnak a farmerek a bokámon, mint neked. És nálam is ez a megoldás, hogy be szoktam szűkíteni, így a bokámon is teljesen feszes lesz. :)

2018. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azzal nem tudsz semmit csinálni , ez genetika , gyurni se lehet bokára maximum vádlira de a boka attól még vékony marad , meg kell barátkozni vele , az se jó akinek vastag.
2021. jan. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!