Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lehet a legidősebb...

Melyik lehet a legidősebb korosztály, aki - teljesen csupaszra - intim borotválkozást végez? Mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mondjuk az 1980-as években még szinte senki nem szőrtelenített ott lenn. Kíváncsi vagyok, hány éves a jelen lévők közül a legidősebb, aki csupaszra borotválja az intim részt? Mikor és minek a hatására kezdődött a szőrtelenítés?

2018. jan. 17. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Van rokonom aki 60 éves és szokta borotválni.
2018. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha élne még, akkor >2000 lenne.
2018. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Na ilyenkor örülök, h öreg vagyok.
2018. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mooti ***** válasza:
67%

Én 21 éves korom óta borotválom a testemet.

Nagyon ritka és gyenge a szōröm és olvastam anno, ha folyamatosan borotváljuk, akkor erōsödik a szōrzet. Most már tudom 47 évesen, hogy ez nem igaz. Ennek ellenére a mai napig borotválom. Talán megszokásból, de az is igaz, hogy így szōrtelenül jobbam érzem magam.

47/F

2018. dec. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%
Mi 70 évesen rendszeresen borotváljuk . Hogy miért ? Mert tetszik , és igy élvezetesebb az orálszex .
2022. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mooti ***** válasza:
100%

Én az idén leszek 50 éves és rendszeresen borotválom az intim részeimet valamint a mellemet. Havi egyszer pedig mindenhol ahol elérem. Sajnos a hátam kimarad.

Én így éreztem jól magam mikor 2-as éveimbe jártam mostanáig. Nagyon nem szeretem a szőrt se magamon se másokon. Persze ha nem kell máshoz érnem nem zavar.

2022. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1970-es korosztály max.
2022. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!