Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire divat lett szidni a...

Ennyire divat lett szidni a nőket? Miért csak nőkről készülnek ilyen posztok?

Figyelt kérdés

Számos olyan posztot látni, ahol összehasonlítanak nőket előnyös és előnytelen képeken. Tapasztalatból szólva ilyen férfiaknál is megvan, mégsem készít erről posztot senkisem.


Abból a szempontból megtudom érteni, amikor a smink vakolatot hasonlítják össze a természetes arccal, ami tele van bőrhibákkal, vagy ráncokkal, stb.


Azt viszont nem, amikor könyökből lecsúnyáznak szép nőket is, mert nem pont úgy néznek ki, mint egy sminkelt képen, vagy béna arckifejezés miatt vágják oda az "Internet - Reality" szöveget.


Férfiakkal is volt olyan élményem, hogy idealizált fotót töltött fel magáról internetre, élőben meg teljesen másképp nézett ki. Nőkről ezer ilyen poszt készül, férfiakról egysem.


2018. jan. 17. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha neked meg az a problémád, hogy csak a nőket bántják és szerinted a férfiakat is kellene, Te sem vagy különb...
2018. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy a férfiakat kellene, csak úgy állítják be, mintha csak női probléma lenne.

Képzelt különb vagyok, mert én nem válogatom össze fiúk képeit és nem biggyesztem ki az internetre.

De nem magamról beszéltem, hanem általános jelenségről.

2018. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

A kérdésedben az is szerepel "miért Csak a nőkről készülnek".

Tehát az is a bajod, hogy a férfiakat nem hordják le.


Én is megvetem, ha valaki más arcát posztolgatja, mert szerinte az egyik sokkal szebb mint a másik. Egy bunkó, érzelmi intelligencia 0 szintű viselkedésről van szó, ami gusztustalan.

Épp ezért nem kellene még tovább menni és folytatni ezt.

2018. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen máshogyan szocializálják a nőket és a férfiakat, gyerekkortól kezdve. Erre most nem térnék ki, de erre is visszavezethető a dolog. Hozzátenném a férfiakat meg mással nyomasztják.


Ezek a gyökerek, akik ilyenekre verik magukat, általában nem láttak-fogtak élő nőt...vagy belőlük lesznek azok, akik a zasszonyt megcsalják, ha terhes lesz.

Ez is egyfajta hatalom gyakorlás, egyszerűen élvezik, ha a nők rosszul érzik magukat, hiszen kevés

önbizalom--->ez kedvez a gyökereknek.

Azt ajánlom ne nézz ilyeneket, mert ezen nem tudsz változtatni, ilyen "emberek" mindig lesznek.


De csak egy saját példa: telt barátnőm rendszeresen tapasztalja azt, hogy nála sokkal testesebb férfiak fikázzák, mert ugye a férfinek elég csak egy fokkal szebbnek lenni az ördögnél. Ha egy férfi ad magára, akkor ezek a nyomik rögtön elkezdik b-zizni.

2018. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3 Bocsi, az előbbi régi fiókról mentxD


Azért fura, hogy csak róluk (talán nem rosszuindulatúan, hanem vicces szándékkal), mert mintha csak női tulajdonságnak gondolnák, aztán úgy állítják be, hogy ettől minden nő fake.


Bár az is lehet, hogy ez csak viccből van és én vettem komolyan:))


"divat lett szidni a nőket"

Ez arra is utal, hogy sok ilyen kérdés van gyakorin is, csak az nem a nők külsejéről szól.

2018. jan. 17. 16:33
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos volt úgy, hogy belegabalyodtam ilyen vitákba, amihez mellékelve volt egy ilyen "nők a valóságban" képsorozat. Ilyenkor sorolhatnám, hogy mennyire kifogásolhatóak az ilyen tartalmak. Egyszerűbbnek véltem rámutatni arra, hogy a férfiaknak sem esne jól, ha róluk tolatnának ilyent. Bár igaz, inkább jobb kihagyni az ilyen témát!!!

2018. jan. 17. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem a sminkkel-smink nélkül képek ahol a sminkkel egy kifejezetten rondára vakolt nő van a "smink nélkül" képen pedig egy csaj akiről bárki kicsit is hozzáértő megmondja hogy természetes sminket hord :D
2018. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ha egy srác vinnyog hogy "nem szeretem a sok sminket".... mondjátok meg neki hogy akkor ne hordja :D
2018. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hol akadtál bele?
2018. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!