Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltatok már a Gardrób Közössé...

Voltatok már a Gardrób Közösségi Vásáron? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyrészt érdekelne eladói szempontból is, hogy mennyire éri meg, mennyi ruhát/kiegészítőt lehet eladni, és milyen áron. Másrészt érdekelne vásárlói szempontból is, hogy mik a tapasztalataitok vannak, mit szerettek benne, milyen eladóknál vásároltok legszívesebben és mit.

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)

U.i. Esetleg aki nem ismerné google-ban utána lehet nézni hogy miről van szó ;)



2018. jan. 17. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Én 6e-ért vettem anno asztalt. 10e-ért adtam el. Vittem állványt, volt cuccom bőven 3 gurulós utazó. Főleg 500-1000-1500-ért adtam a ruhákat. Még a nadrágokat és a pulóvereket is. 11 körül van a csúcs. Ékszerekből jött össze az összeg 60%-a. A drága cuccokat visszadobják, még a nem használt eredeti címkéseket is pedig súlyosan áron alul voltak kirakva. Sokan írnak egy papírt, hogy minden 500. Volt aki az összes cuccához ezt írta ki (így is alig volt forgalma). Kínálat van bőven, mivel mindig elkel minden asztal, ezzel szemben nincs kereslet. Az igazi bevásárló vásárló alig akad, az is csúcsidőben hamar lezavarja. Jó cuccok vannak jó áron. Nálam nyugodtan lehetett alkudni, mivel az volt a célom, hogy legyen helyem a következő cuccoknak. Lettek volna is, de mivel alig adtam el pár ruhát így én nem vásároltam meg, amiket kinéztem a szemközti asztaloknál. És igen azok a jó cuccok, amiket kinéztem sem voltak eladva a vásár ideje alatt se. Utolsó 2 órában néztük egymást az árusokkal, alig volt olyan aki vett is vmit. Pedig a kínálat gyakorlatilag ugyan az volt, mint az 1. percben.

Az én ruhatáramat az jellemzi, hogy sok benne az alap darab (akár márkás) . 1-2 extra ruha, ami variálható az alapokkal. 35-6-7-es cipők. Extra és alap darabok.

Szóval, amikor összepakoltunk és körülnéztem, mindenki pakolásban volt. De olyan igazi pakolásban, hogy visszaférjen a cucc a táskába.

2019. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!