Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Ált. Iskolai Keringőre milyen hajakat tudtok?

Nemsokára itt lesz a keringő és nem tudom milyen hajat csináltassak.

Anyáék ragaszkodnak a feltűzött hajhoz.. de én viszont nem akarom feltűzni a hajam..

Valami olyan képet tudtok küldeni vagy valami ami kiengedett hajas és jó keringőre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: keringő, haj, ötlet, szép, keringős hajak, haj ötlet

2018. jan. 19. 16:39  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Hu hát ez szerintem nagyon szép. De mivel mondtad hogy nem akarod felkontyolni szerintem keress olyan hajakat ami csal felig kontyolt,hogy az alja ki van engedve.

Vagy ha hosszú hajad van akkor göndörìtsd be az is szép tud lenni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. jan. 21. 17:29 Privát üzenet

[link]

www.google.hu/search?q=alkalmi+frizurák+félhosszú+hajból&client=ms-android-tmobile-hu&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjM-_mUvenYAhWRJOwKHfSYDugQ_AUIESgB&biw=412&bih=652&dpr=2.63#imgrc=clYgLfa0UiD37M:&isa=y

[link]

Itt van még pár

# 2/6Időpont 2018. jan. 21. 17:32 Privát üzenet
[link]

# 3/6Időpont 2018. jan. 21. 17:34 Privát üzenet

[link]

[link]

[link]

# 4/6Időpont 2018. jan. 21. 17:36 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. jan. 25. 17:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszonom:)

# 6/6Időpont 2018. jan. 26. 16:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Undorítóan nagy az orrom. Mit tegyek?
Milyen hajat ajánlotok keringőre?
Irritálóan nagy az orrom. Hogyan fogadjam el?
Keringőre milyen frizurát ajánlotok?
Hol lehet Heves megyében, (leginkább Egerben) matrózblúzt venni? Akár a netről rendelés is jó lenne, mert kinőttem az iskolai matrózblúzt és sürgősen kéne egy új.
Az agria park (eger, plaza) melyik üzleteiben fogadják el az iskolai erzsébet utalványt?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!