Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hol tartjátok a parfümöket?

Ti hol tartjátok a parfümöket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy miben? Nálunk rengeteg parfüm van, használjuk is mindet, de olyan rendezetlen látvány, ahogy szanaszét vannak egy fiókban. Van erre valakinek valami ötlete?
2018. jan. 21. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Van a szobámban egy polc és azon tartom őket. Olyan szép az üvegük hogy én szeretem így kipakolni a parfümöket. De mielőtt fel lett rakva a polc a fürdőben tartottam őket, vant bent egy kis komódszerűség amiben a törölközők meg piperecuccok vannak, annak a tetejére raktam, csak onnan könnyű volt leverni őket. Én inkább kipakolnám őket valahová, nem fiókba szoktam elsüllyeteszni. Ha mindenképp ragaszkodsz a fiókhoz vegyél bele pl egy kis kosárkát és abba tárold őket, így egy helyen vannak meg kicsit rendezettebbnek fog tűnni.
2018. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak ne legyen olyan rengeteg és máris nincs rendetlenség.
2018. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nem ragaszkodom a fiókhoz, azért is kérdeztem, hogy ki hol tartja :) A polc például jól hangzik, felfúrhatunk egyet nekik, aztán gyönyörködhetünk is bennük.


Második válaszoló, az nem opció, hogy ne legyen annyi. Munka miatt sokat járunk külföldre, minden alkalommal ezzel lepjük meg egymást és magunkat, 1-1 parfümmel. Használjuk őket, de akkor is gyűlik.


De várok még tippeket. Gondolom nincs speciális parfümtartó, a sálfogas mintájára (egy lyukascsos fogas, a lukakon kell áthúzni a sálakat)?

2018. jan. 21. 01:38
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Hálószoba egyik polcán.

Nincs sok nem vagyok parfummanias.


Mi lenne ha valami mással lepnetek meg egymást?

Ha tudjátok h túl sok van, nem lehet hova rakni, akkor talalhatnatok más ajándékot.

Már eleve haszontalan egy újabb parfüm ha van már 30 szana széjjel.

2018. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rattan kosarban tartom oket a haloban.
2018. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti dobozukban, az íróasztalomon vannak. Nincs belőlük sok, elférnek.
2018. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Polcon
2018. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürdőszobában a tükrösszekrényben
2018. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!