Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » D-s kosárméret egy 15 évesnek?

D-s kosárméret egy 15 évesnek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 75D a kosárméretem. Rendszeresen sportolok, 58 kg vagyok és nagyon zavar, hogy (szerintem) nagy a mellem. Sokan mondták, hogy majd megszokom és h örüljek neki mert mások meg kitömik magukat, de egyszerűen nem megy és nem szeretem magam miatta. Szerintetek ez nagynak számit? Illetve, titekez zavarna-e fiúk? És hogy tudnátok elfogadni ezt?

2018. jan. 23. 21:38
1 2
 1/17 Gál Zoé ***** válasza:
58%
Húú de irigyellek, nekem csak A-s kosárméretem van.
2018. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Kép nélkül nehéz elképzelni, de a férfiak szeretik a nagy melleket.
2018. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Jobb, mintha As lenne ! :ss
2018. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
34%

Én, mint FIÚ, nem zavarna a melle. De nem a mell méret szerint választanék. Az már más téma, abba ne menjünk bele.

15 éves vagy és 75D a kosárméreted. Szerintem teljesen normális. Azt gondolom, hogy függ attól is, hogy a családodban milyen kosármérettel rendelkező tagok vannak. Örökölhetted is.

Szerintem örüljél neki. Nem hinném, hogy emiatt rosszul kéne érezned magad.

A fiúk jobban buknak rád :D

2018. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
ez inkább előny mint hátrány.
2018. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Oké, 58 kg az nem sok, kérdés az, hogy milyen magas vagy? Van ilyen testsúly/testmagasság index, h mi számít normálisnak, és mi túlsúlyosnak. Ha még a normális intervallumon belül tudsz fogyni, esetleg megpróbálhatod, hátha mellből is megy le.

Lányként én is féltem tőle, hogy ha túl nagyra fog nőni a mellem, akkor nem fogok tudni kényelmesen sportolni, stb...

Arra figyelj, h emiatt ne görnyedj, esetleg érdemes úszni, az erősíti a hátizmokat, mivel a gerincednek se tesz jót az aránytalan terhelés, nehogy gerincproblémát váltson ki..

2018. jan. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előző "okos" hozzászólást olvasva:

Nehogy fogyni akarj, semmi baj nincs a súlyoddal! Főleg ha sportolsz is.

2018. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szexi nagyon szerintem, de milyen magas vagy, ettől sok függ
2018. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
170 körül lehet gondolom-
2018. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne butáskodj, minket fiúkat/férfiakat csak a kis mellek zavarnak (persze akadnak kivételek) a nagyokat viszont a legtöbben rajongunk. Persze csak ha természetes, de a tied nyilván az.
2018. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!