Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő műkörmösnek kb. mennyi...

Kezdő műkörmösnek kb. mennyi géllakk és körömlakk színt kell beszerezni?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés. Egy új műkörmös szalonban mennyi féle színt illik tartani géllakkból, illetve körömlakkból?

Vendégként, mennyi a minimum szín amiből jól lehet választani? Vagy van erre valamilyen szabály? :)

Köszönöm a válaszokat!! :)



2018. jan. 26. 13:27
 1/6 A kérdező kommentje:
És egyébként van aki manapság sima lakkozásra megy szalonba? Egyszerűen érdemes sima, normál körömlakkból tartani bármennyit is egy szalonban?
2018. jan. 26. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Hat azt mondom, aprankent szerezz be minden szinbol tobb fele arnyalatot. Nem reg azert valtottam kormost (aki amugy szepen dolgozott!) , mert nem volt semmije. Nem tudott mintakat csinalni, nem voltak szinei, csak alapok. Untam mar az egysikusagot, hogy nem voltak egymshoz passzolo szinei, csillamporai, kovei. Mindig csak egyszinut tudtam tole kerni, a gyurusujjamon volt egy kis minta es ennyi.
2018. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit csak tudsz. Mindig lesz olyan szín, ami még nincs meg, mindig talál a vendég egy sokadik rózsaszínt, ami kell neki.

Hagyományos lakkot nem tartok, csak nyomdázáshoz valót.

2018. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vendégeknek a világ összes szine sem elég. Nem baj, hogy van 10 féle pirosod, neki pont nem az az árnyalat kell!

Amúgy én rászoktattam a vendégeimet, hogy néha hozzanak nekik tetsző színt. Menjenek be a körmös boltba és válasszák ki, hogy melyik tetszik. Én meg megveszem tőlük.

De kezdésnek szerintem minden színből szerezz be legalább 1-2 árnyalatot, abból már el lehet indulni.

Én sima lakkokat is tartok, van pár vendégem, aki szokta kérni, főleg lábkörömre.

2018. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Elég nehéz ügy ez :) Igyekszem minél több félét beszerezni, csak én is úgy vagyok hogy mindet megvenném legszívesebben, csak hát nem olcsó dolog a teljes felszerelést beszerezni az elején.

Kb 40 színt gondoltam először, az úgy rendben van?

2018. jan. 26. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdésnek nem rossz, csak ne állj meg.

Ez egy ilyen szakma. Sokat kell beletenni, mire ki is vehetsz egy keveset.

2018. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!