Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik ha a porcelán...

Mi történik ha a porcelán műkörmöt leszakítom? Már agybajt kaptam! 16/l

Figyelt kérdés
Kb 30 perce értem haza, addig tartott mire kész lett a körmös. A körmös alapból nem egy profi. Gondoltam kipróbálom mert rágom a körmeimet. De ez pocsék! Nem tudok íri - regény -, nem tuok még tlefonon sem beütni semmit normálisan! 5000 ft-t fizettem a körmökért, és megbántam. Soha a büdös életben nem lesz többször az biztos. Ezt a rövid kis kiegészítést is egy örökkévaóság volt megírni. :S

2018. febr. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt megszokod. Egyebkent az fog tortenni, hogy kvara fog fajni, ossze is pisiled magad.
2018. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd le. Lefogja tépni a saját körmödet is, ha nem is az egészet, de egy jó részét igen. Baromira érzékeny lesz, hidegre és melegre is. Ha gőz fogja érni, akkor konkrétan magad alá fogsz f*sni... Pár nap alatt megszokod. Ha nagyon nem bírod, akkor csak és kizárólag körmössel szedesd le, akkor nem lesz sérülés.
2018. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egy pár nap alatt megszokod, csak most furcsa mert még nem volt soha és nem ismered az érzést. Esetleg ha a hosszúsága a baj akkor reszeld lejjebb vagy ha a várakozás után se lesz jobb akkor körmössel szedesd le. Leszakítani bitanggul fáj, esküszöm hogy egy kicsit olyan mintha letörne az ujjad, mert ugyebár körmöstől, jön le ezért gyakran vérzik vagy lüktet, bedagad napokig mintha el lenne törve.
2018. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reszeld rövidebbre. Azért fura, mert hozzászoktál a mini, lerágott körmökhöz. Nálam mondjuk alapszabály, hogy körömrágós vendég elsőre max ujjbegyig érő körmöt kap, hogy ne legyen túl nagy a változás.
2018. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát, ha leszoksz a köröm rágásról, jobban fognak nőni xD


Én is rágtam anno. Aztán elkezdtem rágózni, majd arról is leszoktam.


Laza 1cm re megnő a körmöm, de visszavágom 4-5mm re.


Gitározásnál a húr lefogása szívás volt, aztán terveztem egy kis "ujj hosszabbítást" ami egybevág a körmöm hosszával. 3D be megterveztem, majd ismimmel kinyomtattam.


A parkban amikor viaszból faragtam néztek is, hogy a körmömmel is bele-bele dolgozok. XD


Ne tépd le, menj el hozzá értőhöz leszedetni. A szádat pedig foglald le rágóval, de ha van más ötleted, próbáld ki.

2018. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen hosszú? 1 centis körmöt sztem kb 1-2 nap megszokni, nekem a 4 centis stiletto körmöt megszokni 2 hét volt...
2018. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!