Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni a...

Hogyan tudnám elfogadni a lógó melleimet? Van rá valamilyen torna, hogy feszesebb legyen? 20/L

Figyelt kérdés
Régebben szinte semmi mellem nem volt, alig vártam, hogy nőjjenek, és végre "lehessen látni, hogy lány vagyok", most meg a bal jobban lóg, mint a jobb. Nagyon utálom...más lányoknak olyan szép kerek, feszes mellük van...még bikiniben is szebb. Sőt, melltartót se kéne hordaniuk olyan szép. Az enyém meg csak melltartóban formás, de ha leveszem, lógnak. Nagyon bosszant. Anyámnak is nagy mellei vannak, és nem akarom, hogy 20 éves létemre úgy lógjanak, mint neki 44 évesen. Annyira' szégyellem. Még sose volt fiúm, és ezekután méginkább nem akarok...

2018. febr. 5. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 156cm vagyok, 53kg, és kb. 75/C-D-s melltartót hordok.
2018. febr. 5. 20:15
 2/6 T.G válasza:
Kedves kérdező azért én kiváncsi lennék mennyire lógnak azok a mellek
2018. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
A nagy mell mindenhogy szebb a kicsinél. Nem hiszem, hogy annyira nagyon lógnának azok. Tudsz képet mutatni hasonlóan lógó és méretű mellekről?
2018. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Scav ***** válasza:
0%

#3 "A nagy mell mindenhogy szebb a kicsinél"

Neked.

2018. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ugyanez volt a bajom, mar tukorbe sem birtam nezni. Az elejen is csak igy voltam vele ahogy Te. Kivanom hogy ne igy legyen, de fog ez jobban is zavarni.

Nincs ra semmilyen torna, de tenyleg, barki mondja ne hidd el. A mell az zsir, puha kotoszovetekbol all.

Nyilvan ez anyagi hattertol fugg, de ezen csak a mutet segit.

Ha dolgozol vagy dolgozni fogsz tegyel mindig felre egy kicsit, es nem hamar sajnos, de meglesz! Hajra, tapasztalatbol mondom hogy ez megeri.

2018. febr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scav ***** válasza:

# "Nincs ra semmilyen torna, de tenyleg, barki mondja ne hidd el."

De. A mellizomerősítő gyakorlatok hatására a mellizom térfogata (is) megnő, kiemeli a mellet. Emellett ha kicsit szálkásít, a mell zsírjából is veszíteni fog, így a két hatás együtt azt eredményezi, hogy kevésbé fog lógósnak tűnni az eredeti állapothoz képest.


Kérdező, amúgy a férfiak nagyját nem is zavarja a lógás. Én pl. a kis, feszes melleket szeretem. Gyermekem születése után azért egy ilyen 8-10 kiló felszaladt a feleségemre + szoptatás, így a korábban sportos, feszes cickók most nagyobbak és lógósabbak. Mégsem zavar, hogy az ideálomhoz már nem közelítenek, ugyanúgy szeretem kényeztetni. Szóval ez a probléma igazából csak a te fejedben létezik.


Ui.: Azóta újra edzz a feleségem, így bár a mellmérete újra kisebb lesz, valószínűleg a lógósság meg fog maradni. De a lőtéri féllábú vak komondort nem érdekli. Szexi az egész nő.

2018. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!