Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális melltartótól, és...

Normális melltartótól, és vagy fogyástól kevésbé lógna, formásodna a mellem? 16/l

Figyelt kérdés
Mivel 10 éve apámmal élek, ezért csak kapott melltartóim voltak. Mellméretemet mai napig nem tudom. Próbálkoztunk 2x vagy 3x melltartót venni (szombati piac), de azokkal elmehettem a sunyiba. Ma a kínaiban, mivel megelégeltem a s*art amit hordok, vettem egy nagyon szuperet, amiben ráadásul valami istenien állnak a melleim. A probléma az, hogy a látvány nem tükrözi a valóságot. Nem azt mondom, hogy lógó tőgyek, viszont 16 éves telt lányhoz képest lógnak. De az a fura, hogy gyakran változik, pl amikor hidegben vagyok, akkor furcsamód formásabbak, de hát ugye az sem tart sokáig. Az eddigi melltartóim igazából nem is tartották a mellemet, vagyis nagyon minimálisan, inkább csak fedték és nem engedték, hogy lötyögjenek. Ha a mostantól csak olyan melltartót hordok, ami normálisan tartja, valamennyi idő után javulhat? :S

2018. febr. 5. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Melltartótól nem javul, ha lóg akkor lógni is fog. De ne legyenek illúzióid - nincs olyan lány, akinek természetes mellei vannak, és ugyanúgy néz ki melltartóban, mint nélküle. :D
2018. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
ezen a melltartó nem segít. vannak erősítő gyakorlatok amik a mellizmokat célozzák, azzal elvileg lehet javítani rajta. amúgy ha tudsz összegyűjteni egy kis pénzt, érdemes venni egy márkásabb melltartót, mert a kínaisak max a C-s melleket tudják megtartani (vagy inkább B). én a tezenis melltartóit szeretem, de h&m-ben is vettem már nagyon jót. vizsont ha tényleg nagyok a melleid (E és afölött), akkor minimum triumph (ami nem 2 ft)
2018. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A melltartó esztétikai dolog. Semelyik melltartóban sem fognak formásodni a melleid(nyugi senki másé sem) max amég rajtad van. A jó minőségű melltartó azért megfontolandó, mert nem szúrja össze-vissza a melled, és ha nagyobb cicid van akkor kevésbé fog fájni a hátad, a megfelelő helyeken fog tartást adni,és nem nyomorgatod benne magad. Az hogy picit lógnak az természetes:gravitáció. Ahogy előttem írták tornával próbálkozhatsz,illetve feszesítő krémekkel is bár ezzel kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom. Illetve még valami:szeresd és becsüld meg a tested
2018. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!