Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szebb?

Hogyan lehetek szebb?

Figyelt kérdés
Meg szeretnek változni nyárra szebb szeretnek lenni, tudom hülyeség meg a szépség relatív,csak néhány tippet szeretnek: barna szárazs közepesen hosszú hajam van amit kivasalok hogyan lehetne dúsabb? Valami jól fedő alapozó ( a borom száraz nem pattanásos) jó smink termékek, fogfehrito dolgok parfüm arc ápolás testapolas,hogyan lehet jó alakom (heti kétszer járok edzeni nem vagyok dagadt de van egy kis felesleg amit nyárra le szeretnek dolgozni) körömok esetleg ilyesmi tanácsokat kérnek, tudom hogy nem adtam meg kb semmi infót most csak így kép nélkül kérlek hogy válaszoljatok es normális válaszokat legyszi!!(Privibe is)0

2018. febr. 9. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valaki tök hülye választ fog adni, de én nagyjából értem mi a gondod és mit szeretnél. Így van, sok dolgot nem mondtál el. Esetleg privátban leírhatnád, aztán segítek. Valamint, ha nem gond, akkor egy képet is mellékelhetnél magadról. :)
2018. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

A hajadra ajanlom:

-banfi, helia D hajszesz. Babahajakat noveszt, ami megdusitja

-hajapolo szerek, pl: Helia D. Nagyon szepen apolja a hajvegeket, az ara nem egetrengeto es 1-1 hajmosas utan jol jon felkenni a hajadra.

-a ricinusolaj hajnoveszto hatasarol hires, bar nekem inkabb abban segitett, hogy egeszsegesebb legyen. Nott par babahajam, bar az szerintem a hajszeszeknek az erdeme, de ki tudja. Kend fel a hajadra 4-5 orara, ha gondolod hajtoveidbe is bemaszirozhatod es majd mosd ki.

Jol fedo alapozo:

-Estee Lauder Double Wear. Kicsit draga, de szerintem megeri az arat. Nekem fel eve megvan ugy, hogy hetente min. haromszor magamra kenem.

-Olcsobb verziok (nincsenek tapasztalataim roluk, de kremmanian jo velemenyeket lehet olvasni ezekrol a termekekrol): Astor Perfect Stay 24H alapzó + perfect skin primer, illetve Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal.

5000 forint alatti arakban vannak.

Ha tovabbi sminktermekek, fogfeherito, parfum, arc-testapolo stb. utan szeretnel kutatni en ajanlom a www.kremmania.hu oldalt, en is onnan “inspiralodok”. Beirod a keresobe, hogy mondjuk testapolo es kiad egy csomot, mellette egy csomo velemennyel. Inkabb azok alapjan igazodj el, mint egy ember velemenye szerint.

A felesleg leadasara csak azt tudom mondani, hogy folytasd a sportolast es egyel egeszsegesen, a kalorialimited meg legyen 1200. Ha ezt betartod, hetente minusz egy kilora siman szamithatsz.

2018. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült elérni a célod?
2020. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!