Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy hetedikben már...

Normális hogy hetedikben már ekkora a mellem? 13/L

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok és már C méretű melltartó kell, ez mennyire normális? Csak mert a többieknek nincs ekkora, és ahogy látom sok nyolcadikosnál is nagyobb. Félek, hogy még nőni fog sokat :/ ha jól tudom anyukámnak egy mérettel kisebb, szóval így még inkább cikinek érzem az enyémet... :( mit tegyek? Hogy öltözködjek, hogy ne legyen olyan feltűnő? :S

2018. febr. 10. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is C-s melltartó kell/kéne hetedikben, és még rengeteg másnak is az univerzumban. Én csak alsóban éreztem cikinek, mert olyan iszonyat kedves osztálytársakkal áldott meg a sors, hogy folyton cseszegettek vele. Azóta eltelt néhány év, és inkább örülök nekik (az alkatom miatt még nagyobbnak tűnik). Igazából feltűnő, akármit veszel fel (talán a zsákruhákban nem annyira), de nincs is ezzel baj. Élj büszkén velük!:)

Ja és nem biztos, hogy olyan sokat még fognak nőni.

2018. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: engem szerencsére annyira nem cseszegetnek, de attól még nem érzem olyan jól magam velük :( hát, remélem, már tényleg nem nő sokat.
2018. febr. 10. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális ez a méret a korodban, továbbá az is előfordulhat, hogy tovább nő (sajnos, nem sajnos nekem egy "kicsit" nagyobbra nőttek az átlagnál).


Önbizalomnövelőnek: a nagyobb mellekkek rendelkező lányok népszerűbbek a fiúknál is. Nem kell szégyenkezned miatta, a legtöbb kortársadnak pedig kb semmi melle sincs, mégis "kirakják".


Elég, ha normális cuccokat hordasz, kivágott felsőt ne nagyon hordj, ha nem akarsz szexisebbnek tűnni.

2018. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg hordj futómelltartót, az kicsit "leszorítja".

De igazából mi a bajod velük?

2018. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
#4 - a leszorítás hosszútávon nem túl jó megoldás, elgyengülnek a szövetek és lógni fognak a mellei. Nem lenne szép látvány.
2018. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3: Köszönöm a tanácsot :))

#4: az hogy túl nagynak találom és a többiek közül senkinek sincs ekkora, és szégyellem és nekem kínos valamiért :/ :(

2018. febr. 10. 20:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne érezd magad emiatt rosszul vagy ne érezd cikinek. Ilyenek a génjeid, ilyen a tested, ez teljesen természetes. Hidd el, lesznek még olyan idők, amikor kifejezetten szeretni fogod őket. :) Egyébként is mindenki másképp érik, nőiesedik, valaki hamarabb, valaki később. Öltözködésben annyit tehetsz, ha zavar, hogy kivágott ruhákat ne hordj, illetve olyan felsőket, amik mell résznél varrottak, mintásak, mert ezek kihangsúlyoznák.
2018. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7: rendben értem, nagyon köszönöm! :)) tudom, tudom, csak most még ez olyan új, meg hirtelen nőtt meg és egyelőre nem annyira tetszik a változás ://
2018. febr. 10. 21:17
 9/16 Lordika válasza:
48%

Pár év múlva örülni fogsz nekik..

Kis börtöncsali :D

2018. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem D-s van es hetedikes vagyok, de nem bantottak miatta soha
2018. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!