Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Először talpas vagy karika...

Márker.09 kérdése:

Először talpas vagy karika pc-t raknak be?

Figyelt kérdés
A helix pc-nél (fül porcba) he eleve karikát szeretnék szúrasnál talpasat raknak es csak utána lehet arra cserélni? Vagy rögtön karikát raknak? Oké ez nem tudom mennyire értelmes de azért remélem értitek mire gondolok😅.

2018. febr. 11. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Először talpasat, mert az kevésbé húzza le a füledet, ezáltal kevesebb eséllyel fog begyulladni és kevésbé fáj utána. Illetve a karika könnyebben beakadhat bármibe. Szerintem ezen ne múljon a dolog, a pc-t hosszú távra szeretnéd, az a kis gyógyulási időt meg inkább várd ki.
2018. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Talpast szoktak, azzal szebben gyógyul. Majd utána tehetsz bele karikát. Szerintem megéri kivárni inkább minthogy elhúzódjon a gyógyulás a karika miatt.
2018. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem karikát raktak, annyi volt a feltétel, hogy ennek mindenképp titánból kell lennie. Ha jól emlékszem azt mondták, ez kevésbé dagad be, és gyorsabban gyógyul. Nagyon profik voltak. Nekem nem volt vele semmi problémám, nem akadt be meg ilyemi. Szerintem attól is függ hol csináltatod.

Ha úgyis karikát akarsz, érdemes rögtön azt berakatni, mert úgysem lesz türelmed hónapokat várni a cserével, és csak nagyobb kárt okozol vele.

2018. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YukiOnna válasza:
Valaki le tudná írni, hogy egy 10-es skálán kb mennyire fáj azt szúratni ?
2018. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Nekem tragus van, az 10-es skálán 3-as volt. De kb. mire felfogta az agyam hogy fáj, már kész is volt.
2018. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tényleg gyorsan készen van, szerintem 10es skálán 4es. Egyszerre kettőt csináltattam és nem volt annyira rossz. Mikor már kész volt, aznap még szenvedtem, de másfél hónap utan tudok rajta aludni is😊 Egyébként nekem normális fülbevalót tettek bele és nem zavaró, barátnőmnek talpasat,de egyébként a lényeg hogy orvosi fém legyen!(esetleg titán vagy PVD bevonatú ékszer)
2018. febr. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. febr. 25. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!