Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Élet műköröm nélkül? :D

Élet műköröm nélkül? :D

Figyelt kérdés

Hamarosan kisbabam lesz, ezert meg kellett valnom a hosszu kormeimtol, ami ciki vagy sem, eleg szomoruan erintett, hianyoznak :(

Mas hogy volt ezzel?



2018. febr. 11. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Lany vagyok, es volt mukormom, de nem tudom aterezni a problemad. Sot, en orultem, hogy megszabadultam toluk... sokkal egeszsegesebb igy a korom szamara is
2018. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Sosem értettem a műköröm divatot. Egy szép egészséges köröm is lehet hosszú. Hál istenek sosem fanyalodtam erre a hülyeségre.
2018. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Persze, lehet hosszú, de egy bizonyos keretig. Utána törik, akármilyen egészséges is.

Én sem tudom átérezni, egyszer volt műkörmöm, akkor is kínkeservesen, de lefeszegettem. Nagyon nem jött át.:DD

Vedd úgy, hogy legalább könnyebb lesz szinte minden nélküle.:D

Rövidebb műkörmöd még gyerek mellett is lehet.

2018. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem is zavart egy ideig miutan leszedtek, olyan "kopasznak" ereztem a kezeimet, es el is voltak vekonyodva a kormeim, de most mar igy, hogy megerosodott, sokkal kenyelmesebb, es nem kell attol tarrtani, hogy mibe akad bele, mikor fog lejonni, stb :) majd te is megszokod!
2018. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
24%
téged se az eszed miat szeretnek az tuti
2018. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon csunyak nelkule a kezeim, az en kormom nem no meg, pici, beszakadt valami a kormom nelkuke :((( ezert hianyolom annyira. EgyaltalN nem nonek a kormeim, a labamon december 5en csinaltattam gellakkozast, ami ugyanugy nez ki, mint mikor kesz lett.. :/
2018. febr. 12. 07:26
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
PErsze, hogy nem nőnek a kormeid, ha évekig műkörömmel roncsoltad őket. Nem csak hogy a látványa visszataszító, de tönkreteszi alatta a saját kormeidet is. Műköröm nélkül viszonylag hamar újra szép, erős, egészséges körmeid lehetnek majd.
2018. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, hogy a műköröm teszi tönkre. Nekem a saját körmeim pont olyanok, mint a kérdezőnek...gyenge, vékony, lehetetlenség megnöveszteni, formázni meg aztán pláne, beszakad, betörik...undorítóan néztek ki mindig, tövig levágva, de még akkor is beszakadva, gyakran még vérzett is és fájt is. Hangsúlyozom, műköröm előtt. Aztán elmentem egy manikűrre, viszonylag rendbejöttek és utána műkörmöt is csináltattam. Már több éve van, nagyon szeretem, mert végre szép a kezem, nőies és nem fáj, nem kényelmetlen. Imádom. Egyszer le kellett szedetnem őket egy időre, de utáltam, borzasztó volt....nagyon hiányoztak a szép, erős, csinos műkörmeim és nagyon csúnya volt a kezem, ismét “visszakaptam” a saját körmeimet. Utáltam. Amint lehetett mentem és csináltattam műkörmöket, azóta folyamatosan járok. Úgyhogy szerintem annak, aki szereti és tetszik neki, örül neki stb., annak nem lesz egyszerű megszokni, ha leszedeti, de persze, nem lehetetlen.
2018. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leszedetned, attól még,hogy kisbabád lesz. Maximum rövidebbet tetess fel.😊

Ha mégis leszedeted, japán manikűrrel sokat lehet javítani a körmeid gyengeségén, és szép fényt is kapnak.

Sok sikert, és gratulálok a kisbabához előre is!:)))

2018. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a mukorom nem rongalja az eredeti kormot, ahogy mar mas is leirta, ugyhogy nem tudom mit okoskodik az egyik kommentelo itt. :D

na a lenyeg, hogy nekem hianyzik, de majd csak megszokom. A gratulaciot koszonom a babahoz.:) kedves toled

2018. febr. 13. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!