Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy proli a műköröm és a szolizott bőr?

Figyelt kérdés
Itt is olvastam sokat és van egy ismerősöm, a főnököm felesége, ő is ezt mondta, pedig fiatal és szép nő. Miért mondják ezt? Nekem ez nagyon meglepő, mivel ezek nem olcsó dolgok és sokan használják, de akkor miért lenne proli?
2018. febr. 13. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted a felső tízezer igényt tart a műkörömre? Vagy guminővé operáltatják magukat extra méretű szilikonnal? Például Katalin hercegnőn látsz akár körömlakkot? Vagy bármit ami nem természetes?

Egyik ismerősöm mondta hogy a műköröm, tetkó, pircing, szilikon vagy akár a kutya arra jó hogy általa felismerhető a társadalom alsó vagy alsó IQ-jú rétege. Mert néha a gazdagok körében is előfordulnak ezek a dolgok.

Ha férfi vagy és választhatnál két nő között akkor melyiket választanád?

1. Tele van műkörömmel, túlzásba vitte a szolit, nagy méretű szilikon van benne és természetesen tele van tetkóval.

2. Olyan állapotban van ahogy megszületett és igényes.

Mert én nem gerjedek a guminőkre vagy a bennszülött harci díszbe öltözöttekre sem.

2018. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Látott már valaki prolit műkörömmel, szilikonnal és szoláriumbarnán?

A prolinak igénye és pénze sincs rá.

A főnököd feleségének pedig mutasd meg az értelmező szótárban a "proli" szó jelentését.

2018. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
1. a kutya? Mar miert? Rengeteg gazdag, intelligens, muvel ember (koztuk nok) tart allatot. A tobbiben nagyjabol egyetertek
2018. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
hat a mukorom meg csak-csak ha nem tul hosszu es csiri csare. de a szoli amitol ugy nez ki mindenki mint egy rohadt narancs hogy ne lenne proli? borrakot okozhat jo esellyel. kb mint a cigaretta annyira proletar. fizetni azert hogy beteg legyel, rakos es aszott boru nem vall tul nagy intelligenciara
2018. febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem érzem prolinak ezeket. Persze a szétszolizott bőr nem szép de attól még nem biztos, hogy proli lenne valaki mert szoláriumba jár. A műkörömöknél pedig vannak izléses szép munkák is amik természetesebbnek hatnak nem úgy mint a hosszú giccses karmok.

Persze mint mindenben, a szolival és a műköröm viselésével is túlzásokba lehet esni


Amúgy én nem érzem magamat prolinak amiatt mert pl piercingjeim vannak. Tudom sokan lenézik ezt. Én meg azon nevetek ilyenkor, hogy mennyire egysíkúan kategorizálva sémákban gondolkodik sok ember mikor kijelenti hogy piercing meg tetoválás=proliság

Biztos nem amiatt leszek proli mert piercingjeim vannak. Amúgy egy nyitott gondolkodású, modern és posztmodern képzőmüvészetért rajongó ember vagyok aki szereti a jó zenéket (ami nem a technot meg a mindenféle elektronikus és pop zenét jelenti számomra) és szeretek érdekes témákkal foglalkozni és gondolkodni, álmodozni.

A házi állat nem értem hogy jön ide.

Miért lenne proli szokás kutyát tartani? Áruld már el nekem, mert komolyan érdekel a gondolat meneted

2018. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Amíg ízléses határokon belül mozog, addig jó.
2018. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokak egyből az extrém esetekre gondolnak amikor valaki szét van szolizva meg olyan hosszú karmai vannak hogy életképtelen velük. Pedig ennek is vannak fokai pl egy szolid köröm meg egy pár perc szoli senkin nem nézne ki szarul, csak aki mondjuk nem tudja hogy szolidan is lehet az lehet hogy föl se ismeri hogy ha valaki ezekkel él.
2018. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%
Egy szépen megcsinàlt, hosszabb kocka köröm nagyon szexi tud lenni. Persze csak akkor, ha nincs túlcsicsázva.
2018. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Régen valóban annak tartották, azért mert mind a nagy műköröm mind pedig a sötétebb bőr a fekete meg latina nők sajátja volt, és akkoriban minden ilyesmi gettósnak tűnt. Aztán átvette ezeket a kardahsian meg a jenner lányok, meg egy halom másik fehér sztárocska és azóta már van külön nail art meg a napbarnított bőr lett a divat, mert minden csak akkor divatos, ha a fehér nőknek is bejön :)
2018. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. Szóval ha nekem nem tetszik a sötét bőr, ezért én magam sem járok szolizni, illetve napozni, proli vagyok? :D
2018. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!