Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sok egy 12 éves...

Szerintetek sok egy 12 éves lányhoz 47 kiló?

Figyelt kérdés
47 kiló vagyok, majdnem 46 (sajnos csak majdnem..) 166 cm vagyok, én nagyon kövérnek érzem magam. Az osztálytársaim 7 kilóval kevesebbek mint én, van aki 30 körüli. Nem érzem magam oda illőnek a súlyom miatt, mindenki szép,és van normális alakuk. Én egy ronda, és kövér lány vagyok szerintem. Sokak mondják hogy szép vagyok, és hogy örülnének ha úgy néznének ki mint én. De rengeteg helyről kaptam az ellentetjét, egyszer még a nagypapám is beszólt az alakomra. Sok olyan étel van,amit ha meglátok akkor elkap az undor. Kevés olyan étel van amit undor nélkül eltudok fogyasztani, de akkor is a súlyomon gondolkodok,hogy ettől is hizni fogok. Az anyám rám akarja erültetn a judot,azt mondja akkor nem fogok hizni. (ezt is szánalmas tekintettel szokta mondani.) Én nem akarok járni, 1.nem érdekel a judo 2.Ott mindenki vékony, és izmos. Én meg egy krumpliszsák vagyok. Mindig megnéznek,amikor anyám elráncigál,én meg ott állok és próbálok nem foglalkozni azzal hogy mindenki engem bámul. Igaz, akik tartják az edzés megdicsértek, de szerintem csak szánalomból mondták. Mostanában -amióta vannak ezek a dolgok- nagyon hamar és gyakran elszédülök. Volt amikor meg kellett fognom a falat,mert különben a földöm kötök ki. A mellkasom is szokott szúrni,de szerintem ezeknek semmi köze ehhez. Nem szoktam koplalni,pedig már megfogadtam hogy kevesebbet eszem, mert nem állapot ahogy kinézek. Nem maradhatok ilyen formátlan kis senki.... mi a véleményetek? Szerintetek is kövér vagyok? (nem kérek a "hát te hülye vagy" válaszokból,köszönöm.)

2018. febr. 15. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy kover, ok valoszinuleg alacsonyabbak nalad.

Amugy kuldhetsz kepet, es megprobalok segiteni:) 14L

2018. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen kitudod szamolni

2018. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper vagy. Ha később 170/50 leszel, az nagyon ideális!!
2018. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!