Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztas Budapesten. Hol...

Füllyukasztas Budapesten. Hol érdemes?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem gondolkozni, hogy kilyukasztanám a fülem, esetleg fülpiercinget is csinálnék, de kicsit tartok a begyulladástól és a fájdalomtól.

Akinek van fülbevalója, és 10enéves korában csináltatta,, kérhetnék élménybeszámolót? (Pozitív, negatív is jöhet)

És hol ajánlanátok, hol csináltassak?

Köszi előre is



2018. febr. 20. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Odamész bárhova, és 2 perc alatt megvan. Kb ennyi a nagy élmény.

Nem igazán értem a kérdést, a füllyukasztás nem agysebészet és nem arcfelvarrás, nem kell hozzá semmilyen szaktudás csak egy készülék meg fertőtlenítő meg fülbevaló.

2018. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:DD

Oké, nem vagyok egy nagy szakértő, de ilyesmi választ vártam

2018. febr. 21. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Claire'sben lyukasztanak fület. Vagy esetleg westendben a tetoválósszalonban csinálnak piercinget is gondolom simafüllyukit is bevállalnak.
2018. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Claire'st nem ajánlom!

Nekem 2012 végén, 12 évesen lövettük ki ott a fülemet. Enyhén asszimetrikus lett, az egyik épp olyan magasra került, hogy már nem illett bele normálisan egy akasztós fülbevaló.

2020. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

... és egyáltalán nem akart begyógyulni, hiába követtem, amiket mondtak. Nem is emlékszem pontosan, mennyi idő, de talán 1-1,5 év is eltelt, még mindig gyulladt volt szinte folyamatosan, szóval inkább kivettem és hagytam benőni.

Most újra szeretném kilövetni, vagy inkább szúratni, ezért is vagyok ennél a kérdésnél is, tudom, elég régi.

2020. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!