Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használható ez a karika...

Használható ez a karika helixnek? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Van olyan jó, mint a captive ring? Az golyó egyik oldala fixen rögzített, a szár meg valahogy kifordítható. Köszönöm szépen!

2018. febr. 20. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. febr. 20. 10:18
 2/5 A kérdező kommentje:
2018. febr. 20. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt hívják golyózáras ékszernek (ball closure ring), és tökéletes helixnek, de kezdésnek sima barbel vagy talpas ékszer jobb. A captive másik megoldása a pálcazáras ékszer (segment closure ring), aminél a golyó helyett egy pálca van, így tökéletes zárt karika a végeredmény.

Működése annyi, hogy a golyón van két oldalt egy picike mélyedés, ahova a körszár belepattan. Nehéz kinyitni, és összezárni, ha pont méretre van szorítva, de többsége fogóval könnyen nyitható, vagy zárható.

Én jobb szeretem őket. De kinek mi. ;)

2018. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerítő válaszod. Ismerem a golyózárast, aminél a golyó különálló ... egy ilyenem már van ... csak ez valahogy más, mert ahogy írtam fent az a golyó az egyik felén rögzítve van a szárhoz, a másik részen nincs ... ezen az oldalon valahogy a szár kifeszíthető, vagy más módon elfordítható (fotó jobb felső sarka). Nos, ez érdelelne, hogy pontosan ez a fajta hogy is működik. Még egyszer köszönöm. :-)
2018. febr. 21. 07:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Viszont sokat segített az angol megnevezés! Megtaláltam, hogyan is működik, úgyhogy még egyszer nagyon-nagyon köszönöm! :-)


[link]


... , ha esetleg mást is érdekelne ... ;-)

2018. febr. 21. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!