Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annoying orange szemekkel mit...

Annoying orange szemekkel mit lehetne kezdeni? Lany vagyok.

Figyelt kérdés

[link]


Szoval ilyen formajuak a szemeim, nem is talaltam olyan kepet, ahol elo embernek/ sztarnak/ hiressegnek ilyen szemei lennenek.

Hosszukas, es keskeny.. annyira gyulolom.

Probaltam sminkkel jobba tenni, de nem igazan sikerult. A sotet szinek nagyon melyitenek, es alapbol is melyen ulo szemeim vannak. Ha folul kihuzom feketevel, barnaval akkor egesz jol nez ki , DE csak ha a szemeimet nezem. Ha az egesz arcomat, akkor borzasztoan festek, mint valami lecsuszott drogos. :/

Ha vilagos szinnel huzom ki a szempillak tovet, akkor pedig a formajan nem tudok csalni, annyi latszik, hogy van egy feher vonal a szememen.

Tudnatok tippeket adni, hogy emelhetnem ki, hogy szebb formaja legyen?:(



2018. febr. 20. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi kulonosebb baj vele, nem reagalod tul?

De ha megis zavar, probald ki a tusvonalazast, es a szemed belso zugat pedig emeld ki highlighterrel, szempillaspiralt is hasznalj

2018. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyaltalan nem illik az arcomhoz, ez rontja el az ossz kepet. Es koszi a tippet, ezt kiprobalom. :)
2018. febr. 20. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat de egy tusvonal elrontja az osszkepet? Nem lehet hogy csak rosszul csinalod? Engem mar kajak erdekel, kuldesz kepet magadrol amikor rajtad van?
2018. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Optikailag sminkkel tudsz segíteni. Ellensúlyozz. Széltében keskenyíts, függőleges irányba pedig nyiss.

Alsó vízvonalra fehér ceruza, a szempillasort középen hangsúlyozd, ne kifelé, stb, stb.

2018. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En ezt nagyon nem tudom elkepzelni hogy elrontha az osszkepet! Kuldenel kepet?

L

2018. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!