Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetnék még 5 centimét...

Hogyan nőhetnék még 5 centimétert? Leírás fontos!

Figyelt kérdés

Tehát most múltam pár napja 17 éves és 177 centiméter vagyok(Fiú). Modellkedni szeretnék, de azt csak 182 centimétertől lehet. Soha sem sportoltam semmit, 65 kg körül mozog a testsúlyom. Tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan nőhetnék még 5 centimétert, mik azok a dolgok, amik rásegítenének erre? Esetleg valami személyes tapasztalat, hogy ti mennyit nőttetek 17 éves kortok után, bármi jöhet, ami a témába vág és hasznomra lehet.

Előre is köszönöm a válaszotokat!



2018. febr. 21. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Valamikor. olyan 40-45 évvel ezelőtt találták ki ezt a fejjel lefelé lógást, amit manapság a denevérpadnak nevezett gerincnyújtó paddal lehet megvalósítani. Annak idején propagálták, hogy milyen jót tesz a csigolyák közti porckorongoknak, mivel azokat tehermentesíti, nem nyomódnak össze és állítólag ezzel a testmagasság is megnövelhető, ha naponta sok órán keresztül ilyen helyzetben van az ember. Manapság már óva intenek az ilyentől, mondván, hogy az agyi vérnyomás megnövekedése miatt nem veszélytelen.
2018. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Genetika,ennyi sajnos,mondják hogy a mai testmagasságok azért nagyobbak mert rengetega szintetikus egészségtelen táplálék,amit nyilván te is beviszel szóval nem hiszem hogy ez lehet a gond,vagyis ennek a hiánya.

Mindenesetre nyugtasson a tudat hogy 21 éves korig nőnek az emberek,ha hacsak ki nek nőtték magukat,és az is hogy kifutóra lehet nem mehetsz,de fotó modellnek igen,ott nem számít a magasság.

2018. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Menj el egy sportorvoshoz, o csontsuruseg alapjan ki tudja szamolni, hogy meg mennyit nohetsz
2018. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A novekedest nem lehet felgyorsitani, 25 eves korodig meg noni fogsz, csak az a kerdes hogy mennyit. Felmenoid magassagat nezd meg, ha ok magasak te is nagy valoszinuseggel az leszel.
2018. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Fiú vagy, te még nőni fogsz. A lányok nem nőnek már 17 éves koruk után.
2018. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LaraX4 válasza:
44%
Szia!Én modell vagyok,a fiú kategóriában ha fotó modell akarsz lenni akkor 170cm nél kell magasabb legyél.Ha kifutó modell akarsz lenni akkor 175+ .Ezért nem értem a kérdésed.Remélem segíteni tudtam.
2018. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Amit az utolso irt, az a lanyokra vonatkozik. A fiuknal 180, vagy a legtobb ugynoksegnel 185 a minimum
2018. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jofele modell lehetsz utolso elotti, mert nincs kulon foto es kifutomodell sem.:) fiuknal meg minimum 180 az elvaras, szoval ne ird a hlyesegeidet, ha nem tudsz semmirol
2018. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!