Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utángyártott parfüm oldal?

Utángyártott parfüm oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utángyártott parfüm oldalakat tudtok nekem irni? Köszönöm szépen!



2018. febr. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ilyen, hogy 'utangyartott'. Van eredeti, meg hamis, utobbit tilos forgalomba hozni...
2018. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igenis létezik ilyen.

Nem tilos forgalmazni, en is ilyen üzletben dolgozom 3 éve es jó pár ellenőrzést végig csináltam az üzletben, és igen is nagyon jó minőségű, 80% illatanyagot tartalmaz!

Lenyege ennyi hogy aki utanzatkent megcsinalta, mas néven futtatja.

Pl. : bi-es la bella vita, eredetikent, lancome - la vie est belle!

Hamis ami tilos.

Nálunk pl. nincs Jennifer Lopez parfüm, azt keresném mielőtt megrendelem 20.000Ft-ért.

Kérlek mielőtt megszólalsz legyél tájékozottabb a dolgok felől!

2018. febr. 22. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Oooo meselj mar, akkor, hogy minek kellenek neked ilyen oldalak, ha ilyen uzletben dolgozol...?
2018. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem látnád leirtam NINCS JENNIFER LOPEZ parfumunk :D ne velem kotekedj,ahogy pl beyonce sincs, mert nem olyan kereslett, hogy megerje a havi rendelest, de tajekozodj es ne engem kérdőjelezz, meg hogy minek kell ilyen, ha itt dolgozom, amit mar leirtam.

Ha erdekel a parfüm komarom-Esztergom megyeben megtalalod, es megmutatom. Privatba leirom a telefonszamom es johetsz, sőt meg egy tájékoztatót is adok a parfumunkrol, mivel engedellyel működünk ;) sőt hivatalos számlát is adok, hogy "eau de parfum" utángyártott parfumot vasaroltal. :)

2018. febr. 22. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

az nem utángyártott, hanem UTÁNZAT


amugy

parfumutanzatok.hu

2018. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Mint irtam, itt dolgozom, ilyen helyen.

A megnevezés egy dolog, de bárhogy nézed utangyartják ,azaz hasonlót adnak ki. Utánzat az megint más dolog! Ne keverjük ! Köszi a választ

2018. okt. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!