Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szeretnék egy helix piercin...

Ha szeretnék egy helix piercinget csináltatni az mennyibe kerülne körülbelül tokkal vonóval?

Figyelt kérdés
Illetve akinek van tapasztalata evvel kapcsolatban, az megosztaná velem? Ilyenekre gondolok, hogy mennyire fáj maga a folyamat és az utána lévő napokon.
2018. febr. 22. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Budapesten csináltattam, 4-6 ezért. Azért írtam két értéket, mert nem mindegy, hogy saját ékszert viszel, vagy ott kérsz, és ha ott akkor milyen anyagút. Azt javaslom, csak akkor vigyél sajátot, ha pontosan tudod mit szeretnél, és hogy azt lehet is (pl. Sok helyen nem szúrnak helixet 1,2 mm-nél vastagabb szárral). De ha már ott vagy biztosan segítenek kiválasztani a megfelelőt. Van ahol ajánlanak hozzá plusszban még valami fertőtlenítőt, ezzel nincs tapasztalatom, én mindig elvoltam nélküle.


A fájdalom elég egyéni, nekem meglepően fájdalmas volt a korábbi piercingeimhez mérve, egy ismerősöm meg alig érezte. Utána pár órán át még érzed hogy fáj és forró, de hidd el annyira örülni fogsz neki hogy ez abszolút nem lesz zavaró.


Figyelj rá, hogy kezeld rendesen, minden nap fertőtlenítsd, eleinte akár többször is. Hajmosáskor csak tiszta víz érje, és vigyázz, mert amíg nem szokod meg, könnyű belekapni.

Még azt jó ha tudod, hogy hónapokig nem fogsz tudni rendesen aludni rajta. A gyógyulás akár fél-egy évig is eltarthat. Persze erre is van megoldás, de azért számolj vele hogy az alvás még sokáig nem lesz kellemes rajta, akkor sem, mikor nap közben már egyáltalán nem fáj.


Ha van még kérdésed szívesen válaszolok. Sok örömet az új piercinggel!

2018. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2018. febr. 23. 16:21
 3/4 anonim válasza:
Az sem mindegy hogy lövetni vagy szuratni akarod. Ha löveted akkor 1-2-3 ezer forint. Ha szuratod min. 3 ezer. Sokan azt mondják hogy porcba nem szabad lövetni, nekem lőtték és semmi nem lett. A többi pc-met (rook, forward helix, tragus)
2018. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pedig szurattam. De sima helixnél szerintem teljesen veszélytelen a lövés. És az utókezelés is nagyon egyszerű és szinte fájdalom mentes.( a 2.napon már azon az oldalamon feküdtem ahol lett a pc) Remélem tudtam segíteni :) előző voltam :D
2018. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!