Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » TESCO üzletsor előtt kis...

TESCO üzletsor előtt kis pultról árult parfümök eredetiek vagy átverés?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje egy csaj meg egy srác egy kis ideiglenes pultnál próbál parfümöket rátukmálni az emberekre.

Azt mondják, hogy ezek nagyon drága és márkás luxus cuccok, de csak náluk, csak most töredékáron meg lehet most venni, kihagyhatatlan ajánlat, stb.


Szerintetek kamu az egész, vagy tényleg érdemes ezeknél vásárolni? Akárhányszor látom őket, mindig fűzik valakinek az agyát, nem tudom, hányan vásárolhatnak náluk.



2018. febr. 23. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vetttem. Nagyon jó illata volt annak amit én vettem de, az eredetihez semmi köze nem volt. Egy sima parfüm.
2018. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem karácsony előtt állítottak meg. Végig hallgattam, nem akartam venni, először 3at adott volna egy áráért, a végén már oda jutottunk, hogy ingyen, ajándékba oda ad nekem egyet, nyomkodta a kezembe, hogy tegyem el, kb már futott utánam. Nem hiszem, hogy akkora luxus parfüm lenne, ha csak úgy oda adta volna.

Szóval semmi extra, csak egy egyszerű parfüm.

2018. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen noname cucc.
2018. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. az a minőség, mint amit eurós boltokban kapsz.
2018. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
300-400 Ft os parfumok max. Rakeresel interneten rengeteg cikk is van roluk. Orszagszerte vannak ilyenek a nagytescokba, mind ugyanazzal a strategiaval. Jo meggyozo szoveguk van egyebkent, sajnos latom sokszor, hogx szegeny oregek boldogan megveszik, ilyen "olcson".
2018. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
komarom-esztergom/kek-hirek-bulvar-komarom-esztergom/szimpatikus-csaloktol-buzlik-a-parfumbiznisz-592018/
2018. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2018. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!