Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy mások egy...

Hogy lehet, hogy mások egy kistáskával elvannak egész nap, nekem pedig akkora válltáskát "kell" cipelnem, hogy beszakad tőle még a mellkasom is?

Figyelt kérdés

Ezeket a cuccokat kell hordanom napi szinten:


- munkáspapucs, amit ha nem hordanék haza szellőztetni, megdöglene mindenki a környezetemben a bűztől

- fél liter víz, fél csomag keksz, ugyanis napi össz 1 órát utazok, és ha rosszul leszek, megszédülök (gyakran előfordul) tudjam orvosolni a helyzetet

- egy-két ételhordó, ugyanis viszem a főtt kaját a munkahelyemre

- gyógyszer nesszeszer: fájdalomcsillapító, betét, körömcsipesz, aktuális gyógyszerek, vitaminok

- telefon, töltő, fülhallgató, parfüm, pénztárca, iratok, bérlet

- ha olyan az idő, kiseseernyő, fülvédő, mert napi kb 2 km-et sétálok


Milyen táskát hordjak? Fáj a válla, mellkasom, hátizsákból még nem találtam olyat, ami tetszene


Köszönöm

20L


2018. febr. 24. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem hatizsakot probald ki. Fjallraven kanken direkt arra lett kitalalva, hogy ne szakadjon le az ember hata a sok cuccal, de megertem ha nem jon be.

Plazak boltjaiban nezz szet esetleg, ott talalhatsz csinosabb taskakat nem horror arakon.:) pl.: zara, h&m. Meg talan nezz szet a CCC-ben, hatha lehet ott kapni.

Ha nagyobb kereted van ra, akkor Michael Kors. En onnan szemezgetek egy szep kis hatizsakkal, de az ara annyira nem barati szamomra :D

2018. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az a Fjallraven nem rossz.

2018. febr. 24. 21:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is htizsákozok, ilyent vettem:


[link]

2018. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagy tatyó, egy 1,5-ös víz és pulcsi lazán elfér, de kell, mert sokat túrázunk és oda is ezt viszem.
2018. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2018. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
a fjall raven egy tul hypeolt faek egyszeru divatmajmoknak valo remsegesen tularazott taska. nekem Burton taskam van, life time warrantyt igertek, nem veletlen, mert nagyon jo a minosege es szep taskaik vannak.
2018. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát tudod aki olyan kistáskával jön megy az nem olyat dolgozik mint te. Ne irigyeld a szakmáját :-)
2018. febr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez a Burton sajnos annyira nem tetszik. Olyan kellene inkább, ami nőies, és nem csak hátizsákként, hanem válltáskaként is hordható.
2018. febr. 25. 07:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk vegyél cipősprayt, aztán nem kell cipelni a munkáspapucsot!


Amúgy meg nem értelek, amit itt felsoroltál, max 4-5 kg, ha ezt nehezen bírod cipelni, akkor neki kéne állni sportolni és/vagy orvoshoz menni.


Nem mellesleg, ha fizikai fájdalmat okoz, hogy válltáskát cipelj, akkor miért sz a legfontosabb, hogy tetszik-e egy hátizsák vagy sem? O.o

2018. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem tetszenek?

[link]

2018. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!