Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Puma flowing woman-hoz hasonló...

Puma flowing woman-hoz hasonló illatú parfüm létezik?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem a “Puma flowing woman”-hoz hasonló illatú parfümöt írni, légyszi? Vagy az “avon our story for her” is tetszett. :) az is a pumához hasonló volt szerintem :)

#parfüm #Avon #Puma flowing #for her
2018. febr. 26. 13:30
 1/3 Nagy, Attila válasza:
Ha egy férfinak akarsz egy randin tetszeni, akkor megnyugtatlak, hogy bármit magadra spriccelhetsz, minden jó illatú lesz a hímnek. Neked tetszen az illat...nem kell túl sokat ezzel foglalkozni. És azt is hidd el, hogy végeredményben/hatásban semmi különbség egy háromezres és egy tizenháromezres parfüm között...
2018. márc. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is imádtam a Puma Flowing-ot! Nemrég olvastam egy magyar és egy külföldi oldalon is, hogy az Avon Eve Alluring parfümje hasonló illatú. Azt még én nem szagoltam, így jelenleg saját véleményt nem tudok mondani, de ha tényleg olyasmi illat, akkor biztos be fogok szerezni egyet :)
2018. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 berciszandi válasza:

Sziasztok!

Én árulok puma flowing parfümöt.

Facebookon megtaláltok Bné Alexandra

2022. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!