Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek igazi igényes nő?

Hogyan legyek igazi igényes nő?

Figyelt kérdés

Aki mindig tipp topp, tokeletes a megjelenese, mindig nagyon finom az illata, tehat az a "tokeletes no"

Szepseg-, köröm-, haj-, bőrápolási tanácsokat, öltözködési és életmód tippeket várnék :)

Köszönöm 💕



2018. febr. 27. 14:32
 1/3 mikeXxX ***** válasza:
36%

Nekem bejön a qurvás kinézet pl .

És akkor most úgy is fogsz kinézni ?

Ahány ember annyi féle nincs olyan hogy tip top az viszont már jó ha látom valaki odafigyel magára pl szép haj fogak köröm és stb ! 38f

2018. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl pénz kéne hozzá. Hogy megélhessem a stílusomat, azt a nőt, aki valójában vagyok. Ruhák, és smink -terén is. Esetleg ha kedvem szottyanna fodrásszal csináltatni a hajamat, vagy lefújni valamivel, hogy nap közben ne menjen szét, az is tök jó lenne. És ha így tehát megélhetném a stílusomat, és ezáltal kívülről, külsőleg meg lenne támogatva az önbizalmam, a magabiztosságom, akkor az kisugározna belőlem; meg ha nem hagynék teret a családomnak, hogy rombolólag hasson rám, vagy el tudnék költözni tőlük, még az is sokat tenne, hogy tip-topp lehessek.
2018. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy tipp-topp nő vagyok-e, de nekem az öltözködésemmel sokáig probléma volt. Nem illettek össze a cuccaim, szedett-vedett voltam. Úgy oldottam meg, hogy kitaláltam, hogy milyen színeket és stílust szeretnék magamnak és kiselejteztem kb. minden régi cuccomat. Ne legyen 10 pár cipő, 10 táska stb. amiből egy sem tetszik igazán, hanem mindenből 1 vagy 2 legyen, ami nagyon illik hozzám. Írtam egy listát és ahogy telt az idő próbáltam beszerezni a megfelelő darabokat. Egyszerre technikailag sem megoldható + pénzben is sok lenne. Pl. Kitaláltam, hogy sötétbarna nadrágot szeretnék és sokáig sehol sem találtam. Szóval egy jó ideig 1 nadrág és 3 póló volt nagyjából a szekrényemben, de azokat szívesen is hordtam, minden mást kiselejteztem. Ezek után csak olyan darabokat vettem meg, amik beillettek a képbe.
2018. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!