Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyellni való,...

Szerintetek szégyellni való, ha egy huszonéves nőnek ennyire kevés haja van? (Lent! )

Figyelt kérdés

Férfiak és nők véleménye is érdekel! Mit gondoltok, ciki, ha egy huszonéves lánynak/nőnek ilyen kevés haja van?

Ti vállalnátok a ritkás hajat vagy inkább póthajat csatolnátok, csináltatnátok?


1. [link]


2. [link]


3. [link]



2018. febr. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy erezned magad jobban? Pothajjal vagy termeszetesen? Valaki el tudja magat fogadni ugy ahogy van, masoknak meg kell a potlas, mert nem tudja magat jol erezni kulonben. Nem ciki ez, ha apolt es ad magara. Ezeket a lapokat osztotta neki a genetika, ebbol hozza ki azt amit tud es ugy ahogy neki jo.


Engem nem erdekel, igy copfba kotve az elso

ket kepen fel sem tunt. Az a lenyeg, hogy az adott no jol erezze magat a boreben, attol szepul igazan. 24F

2018. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztos zavarna, de nem mondanám hogy szégyellnivaló. Szeretem a hosszú dús hajat, csatos póthajat hordanék ha ilyen lenne
2018. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vékonyszálú a hajam, nincs sokkal nagyobb copfom, de még soha nem jutott eszembe, hogy póthaj kellene.
2018. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Egyik nap kevés hajjal megyek dolgozni/suliba, másik nap dupla annyi hajjal..ez a gáz szerintem, nem a kevés haj... Engem zavarna ha beletúrok a hajamba és tudnám h nem a sajátom meg állandóan izgulnék hogy belekap a szél (pl metrónál) és kilátszik, amúgy is felismerhető sok esetben a póthaj mert a természetes haj rövidebb jóval mint a póthaj és más minőségű is
2018. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!