Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen márkájú epilátor...

Kinek milyen márkájú epilátor vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Aktális lenne váltanom, és most nem a legalapabb modellt szeretném megvenni. Kinéztem egy rowenta és egy philips modellt is. De nem tudok dönteni.

[link]

[link]


2018. febr. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó van meg. Elégdett vagyok vele, de semmi extra. Azért váltottam, mert már tépett az előző, de ez sem tud többet (az előző kb 6 éves volt).
2018. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyiket sem venném meg. ha már epilátor, akkor Braun.
2018. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Braunból melyik? Most pont azokat nézegetem
2018. febr. 28. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Braun Silk Épil Eversoft 1170-em van es semmi kifogasom ellene :)

Talan meg a Philips Satinelle plust tudom ajanlani

2018. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anya úgy 20 éve vett egy Braun-t, még mindig tökéletesen működik csak azon még egy sorban vannak a csipeszek, nekem valami elég faék modell van, az összes extrája a maszírozó fej és a lámpa (utóbbi a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta) nem tudom a felsőbb kategóriások mennyivel tudnak többet.

Ja és vegyél babahintőport, 100x jobban megy a bőrön főleg hónaljnál.

2018. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!