Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én érzem így magam? 16/L

Csak én érzem így magam? 16/L

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy alapvetően meg vagyok elégedve magammal. Sőt, vannak periódusok, amikor túlteng bennem az önbizalom, és máskor pedig baromira nem vagyok megelégedve magammal, és mindenki mást szebbnek látok. Ez eleve zavar, mert szerintem nem normális az ilyen szintű kilengés.


A kérdésem az lenne, hogy más is érzi úgy, hogy amiért nem genetikailag vékonynak születtek, sosem lesznek magukkal megelégedve? Elég nőies alakom van, nem dagadt vagyok (165 cm/58 kg). Nem gondolom, hogy rossz alakom lenne, de néha rám jön egy dili, hogy én debella vagyok másokhoz képest, akik genetikailag vékonynak születtek. Nem fogyni akarok, hanem azt irigylem, hogy másoknak szép hosszú vékony lábaik vannak. Én meg relative alacsony vagyok, rövid lábakkal. Igazából az zavar, hogy ez ilyen szinten hatással van rám. Főleg, hogy szokták mondani fiúk, hogy az esetük az, ha egy lánynak hosszúak a lábai.

Amúgy szépnek szoktak tartani, csomóan rámnyomulnak különböző helyeken, szokták dicsérni az alakom is. Barátom is van, de egyszerűen nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy sosem lehet olyan alakom, amilyet akarok. Főleg az öltözködés része miatt zavar a dolog, mert sok ruha jobban áll vékonyabb, magasabb lányokon.


Erre van megoldás, vagy majd kinövöm? Tudom, a probléma a fejemben van, de nem tudok rajta segíteni.



2018. márc. 1. 20:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezt ki fogod nőni, ez a kamaszkor velejárója. De ha másokon azt látod, hogy szépnek tartanak és eldogadnak téged úgy, ahogy vagy, akkor nincs okod az önbizalomhiányra!:)
2018. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de valamiért mégis rám jön pár hetente, hogy basszus, xy-nak miért van jobb alakja. Mindegy, azért köszi:)
2018. márc. 1. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en magas lany vagyok, de pont barmit megtennek, hogy kicsivel alacsonyabb legyek :D ilyenek vagyunk, mindig az kell, ami nincs :D
2018. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyan ez volt a problémám, mert alapból elég formás, és átlagnál nagyobb fenekem volt. Hidd el, hogy felnőttkorodban (gondolom még fiatal vagy) tapadnak majd rád a pasik :)
2018. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!