Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felemás a mellem, nagyon...

Felemás a mellem, nagyon feltűnően. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A két mellem közt nagy a méretkülönbség, egy kosárnyi. Mivel lehetne ezt korrigálni? 16 vagyok, vajon fog még változni? Borzasztó rosszul érzem magam miatta mert nem vehetek fel valamit, és nagyon elszomorodok, mert nem érzem magam jól emiatt.

2018. márc. 1. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Tömd ki a kisebbet. Szerinted mit tudnál csinálni, most komolyan?:D
2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, messiáskodást nem kértem :D erre gondoltam én is, csak gondoltam hátha van valami más "megoldás"
2018. márc. 1. 21:50
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Szia, Sorstárs!

Nekem is ennyire szembetűnő a különbség a kettő között, sajnos. Utáltam is magam tizenévesen. Mivel a műtét sem akkor, sem most nem jöhet szóba, igyekeztem elfedni a "hibát". Ez eleinte zoknival történt, de azóta szintet léptem és szilikon párnát rakok a melltartóba.

[link] Remélem működik a link, most ilyet használok, senki meg nem mondaná, hogy nem szimmetrikusak a melleim.

Sajnos bizonyos ruhák így se jöhetnek szóba, de eldöntheted, hogy vagy bevállalod, hogy megnéznek az emberek a különbség miatt, vagy pedig maradsz a visszafogottabb, nem túl kivágott dolgoknál.

Ha majd huszonévesen megteheted, elmehetsz plasztikáztatni, de szerintem az összes partnered le fog róla beszélni. A fiúknak ez egyáltalán nem probléma, akinek meg az, azzal nem kell foglalkozni.

2018. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"A fiúknak ez egyáltalán nem probléma, akinek meg az, azzal nem kell foglalkozni."

Pontosan erről van szó.

2018. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Vajon még változik? Mert az utóbbi időben úgy vettem észre nőtt egy picit.
2018. márc. 2. 20:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, fog
2018. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Remélem, igazából az zavar hogy egyes ruhadarabokat nem nagyon tudok viselni.
2018. márc. 4. 15:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen ruhadarabokról van szó?
2018. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Például a hátul kivágott ruhák.
2018. márc. 4. 20:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert melltartó nélkül akarod hordani őket?
2018. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!