Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fül csiga piercing?

Fül csiga piercing?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben az évben leszek 15, szülői jelenléttel a Westendben megcsinálják? 3mm-esre gondoltam, előtte 2mm-eset kell berakni, hogy kitáguljon? Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. márc. 2. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen tágítod, az borzalmasan fáj. Csináld meg inkább magadnak, a neten már 1000 forintért kapsz szettet.
2018. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akoslucu201312 válasza:

Szia szerintem is jobban jársz ha magadnak tágítod 2okból is:1.Olcsóbb

2.Így szépen lassan tudod saját magadnak és így érzed tapasztalod milyen esetleg amíg kicsit raksz be látod hogy áll tényleg akarod-e.

Ha esetleg Pesti vagy kökiben van fent egy Ajándék-Parfüm nevű bolt ott tudsz venni egész picitől(1.6mm) a nagy méretekig vannak alagutak(fa,műanyag,szilikon),csigák,tüskék és a legkisebb csigával(1.6) nagyon könnyű elkezdeni és olyan 300-500Ft között van én már egy éve ott veszem a tágítóim és árban nagyon olcsó de minőségben jó legalábbis én elégedett vagyok vele.Kérdésedre kicsit vissza térve ha pl veszel egy 1.6-os csigát utána már a kövi lehet 2 utána 3és voálá kész is a 3mm.Amire figyelmeztetlek ne rögtön durván gyorsan tágítsd szépen türelmesen.Esetleg masszázsolajjal,krémmel próbáld berakni. És ha begyullad a kamilla tea és tetran,bepanthen minden ilyesmi krém jó rá.Sok sikert hozzá remélem tudtam segíteni

2018. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek!
2018. márc. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!