Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Loran Gray...

Miért van az hogy Loran Gray aki ha jól tudom 15 éves úgy agyon sminkeli magát meg szinte mindene mű (köröm, szempilla) mintha 20 éves lenne? Miért kell annyi smink egy lányra?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ő se semmi a 16 évével

2018. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja , mindegyik mint egy 20 éves nő.

Tiszta smink az egesz arca

Nem ertem minek kell annyi smink egy még 15-16 eves ,,gyereknek,,(mert 18 even felul nyilvanosan is felnott)

2018. márc. 3. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán csak tudja magáról, hogy smink nélkül csúnya, sminkkel meg szép. Nem akarok paraszt lenni, de tényleg az, itt egy példa: [link]

Írtó nagy a különbség. Ő meg eleve a szép kis pofijáról híres, láttam egy smink nélküli musicallyját és kommentek 80%-a arról szólt, hogy hogy néz ki :D

Másért nem nagyon fogják szeretni az emberek, mert értelmes dolgokról nem nagyon beszél a videóiban, tipikus tini youtuber.

Gondolom az is közrejátszik, hogy így jobban érzi magát, mert ha smink nélkül is meglenne, akkor nem kenne magára 10 kilót naponta.

2018. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze smink nelkul nem az igazi

De akkor is , természetesseg sokkal szebb ,, es ha annyira akarja magat sminkelni alkor legalabb ne tegyen magara 20 kilo sminket

2018. márc. 3. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tesz magára, amennyit szeretne. Ha a te gyereked lenne, érteném, hogy zavar. Így meg nem érdemes vele foglalkozni, elég ha a családtagjainak okoz szomorúságot vele.
2018. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%
Nem a kedvencem loren gray de azért mindenkiről lehet ilyen előnytelen képet csinálni mint amit itt előttem be linkeltem . Tény smink nemlkul tényleg nem olyan szép . De ha megnézed YouTube on egy két videóját szerintem egyáltalán nincs pics*s személyisége .valalkozik a kamera előtt smink nélkül hót izzadtan edzés után .azért ezt szerintem nemsok tini pics* valalna föl .szoval szerintem nem minden a külső ugyanúgy egy olyan lánynak is lehet sz*r személyisége aki nem sminkeli magát és olyannak is aki igen
2018. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
19%
Konyorgom! Amellett hogy naponta 10 helyre posztol kepet mire van ideje? Losz*rra! Nyilvanvaloan csak egy buta primitiv lanyka, aki semmit nem tud a vilagrol, csak annyit hogy hogyan fell felkenni 10kg vakolatot magara. Ahelyett hogy inkabb tanulna, konyvet olvasna lennenek onallo gondolatai, es lenne velemenye a mai vilagrol, ahelyett csucsorit a kameranak 16 evesen. Csak gratulalni tudok. De szerintem ha megkerdeznenk tole, hogy sorolja fel az europai orszagokat 10000%-osan biztos vagyok benne, hogy 4-nel tobbet nem tudna........es ez szomoru.....
2018. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es, nem mindenki arra lett teremtve az eletben, hogy a konyvek felett bujjon es majd elmenjen egy orvosi jogi egyetemre.

Nem a lanyt szeretnem vedeni vele, de o ebben a social mediaban sikeres. Tud valamit, ha ilyen nagy lett a sikere.

Tudja, hogy ennyi vakolat nelkul egy atlag szurke kiseger lenne, szoval sminkeli magat.

Tudja, hogyha nem lenne vekony, akkor nem sztarolnak annyira korbe, ezert edz es tesz az alakjaert.

Nem mondom, hogy nekem szimpatikus lany, de egyertelmuen tenni kell azert, hogy valaki ennyi kovetovel rendelkezzen, meg ha a rajongotabora 12 evesekbol is all.

2018. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kedves 8-as! Igen, igazad van, ebbe is idot kell fektetni. En csak azt mondom hogy szerintem ez szomoru, hogy valaki azert lett hires, mert szet van kenve az arca, es zenekre tatog(musically).Vegulis nem is erdekel, azt csinal amit akar.
2018. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 éves aszta. Nem is tudtam. Én azt hittem 22+ 😂
2018. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!