Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon magas a...

Szerintetek is nagyon magas a homlokom?

Figyelt kérdés
A homlokomat csak négy ujjal tudom letakarni(azt olvastam ez mar a magasabb homlokhoz tartozik) de nagyjabol megegyezik a szemoldokom es az orrom vege közti távolsággal. Most frufrut hordok de nagyon idegesít ezért szeretném megnöveszteni, bár valami frufruhoz hasonló frizurat szeretnek meghagyni, ilyesmire gondoltam: [link] [link] [link] (tehat a lenyeg hogy kitudjam söpörni a hajam a homlokombol) viszont azt szeretném kérdezni hogy szerintetek is nagy e a homlokom mert szerintem ez már a bőven a magas kategótiába tartozik. És hogy ez szerintetek tényleg olyan csúnya e (marmint a magas homlok) mint sok helyen olvastam. Ti ezt a magasságú homlokot már mindenkepp eltakarnátok? Nagyon megköszönném a válaszokat képet privátba küldök:)

2018. márc. 5. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia :) nekem küldheted a képet.

Egyébként nekem is akkora. Én is nagyon nagynak látom.

De többen mondták hogy nem nagy, csak én látom olyan hatalmasnak:)

2018. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is négy ujj és egyáltalán nem érzem nagynak ;)
2018. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nagyon összeszorítom az ujjaim akkor négy és fél bár azt a részt eltakarják a babahajaim. Ha te se látod annak a tied én is megprobálkozom nem annak láti az enyém :) :D
2018. márc. 5. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az összhatás jó, kit érdekel a homlokod, de most tényleg! Van egy nő ismerősöm, aki a nagy homloka ellenére is gyönyörűűűű!!!! A szépség nem csak ettől függ.
2018. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg kirívóan nagy a homlokom nő létemre. De komolyan olyan nagy, hogy már idegenek is szóvá teszik. Frufrut meg esélytelen vágatnom, mert csomó forgóm van és pont van a homlokom fölött is egy.

Szerintem ezen neked is felesleges picsogni.

Ilyen és kész.

Nem tehetsz róla és ne érezd magadat kellemetlenül miatta.

Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy tök átlag magasságú a homlokod és csak te érzed nagynak. De ha gondolog akkor küldj róla képet nekem is

2018. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) tudom hogy ez a kerdes nagyon kenyeskedosnek hangzik, de nincs tul sok önbizalmam es most felek a frufrum megnövesztesetől is. De tényleg köszönöm sokat segítettetek!
2018. márc. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!