Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány raszta tincs az ideális/á...

Hány raszta tincs az ideális/átlagos?

Figyelt kérdés
Nekem most 28 van de még rövidek is eléggé.Viszont kb egy éve is raszta voltam csak kibontottam és akkor 39 tincsem volt.Nagyon kevés a 28? Most még kicsit furának/kevésnek érzem őket de gondolom idővel szebbek lesznek meg ha hosszabbak lesznek jobban is fog kinézni a hajam.

2018. márc. 6. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve is volt csak technikai okokból szét kellett szedni akkor 34,most 16 tincsem van,de barátomnak 13:) mindegy mennyi,csak szép legyen és szeresd őket✌🏻
2018. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen attól fugg szerintem hogy milyen vastagságú, nekem például elég vekonyak, de van is 49 beloluk
2018. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez elég változó. Nekem közepes vastagságúak és 37 van belőlük.
2019. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!